Podróżniczka  zobacz opis świata »

Dopis 4:Długie palce o krótkich...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Długie palce o krótkich tipsach sunęły po spodniach dziewczyny.

- Uważaj na drogę! - Alicja wykrzyknęła widząc jak zbliżają się niebezpiecznie do ostrego zakrętu. Wiktoria z wprawą wzięła zakręt i uśmiechnęła się do Alicji. Ręce kobiety były z powrotem na kierownicy, ale Wiktoria mrugała zachęcająco i koniuszkiem języka gładziła swe czerwone wargi. Alicja spojrzała przez okno. Serce biło jej strasznie szybko i czuła, że pocą się jej ręce. Zaczęła liczyć do stu i uspokajać się w myślach. Bała się, tak strasznie się bała. Jednak przygoda nadawała jej odwagi i pędu. Zaczęła zastanawiać się, co może zrobić.

- Całowałaś się kiedyś z kobietą? - Zapytała Wiktoria zatrzymując się na przejściu dla pieszych w jakimś małym mieście. Alicja pokiwała przecząco głową i nagle ją olśniło.

- Ale chciałabym spróbować. - Przymknęła oczy i zbliżyła się do Wiktorii. Ta również zamknęła oczy i ułożyła usta w dzióbek. Alicja szybko się odwróciła i szarpnęła za klamkę.

- Zamknięte. - Wiktora zaśmiała się i ruszyła z piskiem opon. Alicja spojrzała zrozpaczona na drzwi samochodu. Zamknięte.

- Pieprzona technika. - Zaklęła w myślach i odtrąciła natrętną dłoń Wiktorii.

- Nie chcę. Nie lubię kobiet. Nie chcę... - Powtórzyła ciszej i zaczęła rozpaczliwie płakać i trząść się. A radiu leciała optymistyczna piosenka.

- Let’s twist again – zaczęła podśpiewywać Wiktoria wystukując rytm w kierownicę. Czuła się dziwnie czując bliskość młodej i pięknej dziewczyny. Chciała ja całować i pieścić. Jednak Alicja nie chciała. Wiktoria zastanawiała się jak ją przekonać. Zastanawiała się też nad gwałtem. Ta druga opcja spowodowała, że kobiecie hormony zaczęła niebezpiecznie buzować.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.