Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 794:Dopadła mnie choroba . Nie jest taka zła...

« poprzedni dopis
 

Lawenda 16

Od: 12.01.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 30,


Dopadła mnie choroba. Nie jest taka zła, bo czuję się normalnie. Tylko ten okropny kaszel i katar... W zwiąku z powyższym siedzę już szósty dzień w domu. Nic więc dziwnego, że troszkę mi się nudzi.

Jakiś czas temu zarejestrowałam się na pewnym forum, dotyczącym Doktora House'a, którego uwielbiam. Okazało się, że wiele osób, nie tylko dyskutuje tam o serialu, ale także tworzy wszelaką grafikę związaną z House'em - ikonki, banery, tapety. Mając ostatnio nieco czasu pobawiłam się trochę GIMPEM. Pierwsze prace - o zgrozo!. Ale po jakimś czasie nawet coś zaczęło wychodzić. Wyczarowałam więc kilka ikonek i zebrałam się na odwagę. Założyłam tam swój temat z prackami. Cisza. Pół godziny gorączkowego odświeżania strony. Wreszcie - jest! - pierwszy komentarz. Potem kolejne. Wszystkie pochlebne. Radość i ulga. Wiem, że nie powinnam się tak tym emocjonować, ale od tego siedzenia w domu już mi brak bodźców. ;)

Tyle u mnie - wyżywam się twórczo, ale nie literacko. Z weną do opowiadań coś kiepsko. Chyba też ma okropny katar, czy coś.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.