Największy skarb  zobacz opis świata »

Dopis 12:Dopiero po chwili zorientowałam się...

« poprzedni dopis
 

blueclue 1

Od: 11.04.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 9,


Dopiero po chwili zorientowałam się, że jestem w szlafroku. Na szczęście Anna mieszkała niedaleko. Kiedy otworzyła mi drzwi, od razu zorientowała się, że coś jest grane. Zaciągnęła mnie do salonu i posadziła na kanapie. Sama poszła do kuchni i nastawiła wodę na kawę. U niej zawsze czułam się bezpiecznie, może dlatego, że każdy dom na naszym osiedlu ma taki sam rozkład pokojów, tylko, że tutaj nie było Fabiana. Fabian... poczułam mdłości. Jak on mógł to zrobić! Dlaczego?! Kiedy Anna wróciła z kawą i ciastkami, postanowiłam powiedzieć jej wszystko. Zaczęłam:

- Anno, muszę ci o czymś powiedzieć. Od dawna w moim małżeństwie źle się dzieje.

A potem słowa płynęły już same...***Siedziałem na kanapie z potężną gulą w gardle. Jak mogłem to zrobić? Co mnie podkusiło? Gdzieś w oddali odezwał się telefon. Poszedłem za dźwiękiem i zobaczyłem telefon Adelle leżący na łóżku. Widocznie spadł z szafki nocnej, kiedy... Podniosłem go - przyszedł SMS od nieznany. Otworzyłem go wbrew wszystkiemu.

"Adelle, przepraszam, poniosło mnie... Zrobiłbym wszystko, żeby to cofnąć :("

Zdjął mnie dziki gniew. Jak ona śmiała! Głupia suka! Odpisałem: "Odczep się od mojej żony padalcu!" Dysząc ciężko, wróciłem do salonu i postanowiłem czekać na żonę. 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

* drzwi[,] od razu

* ciastkami[,] postanowiłam

* nocnej[,] kiedy

* ciężko[,] postanowiłem

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.