Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 771:Dostałam miesiączkę! O tak! Zbawienie!...

« poprzedni dopis
 

jowi 23

Od: 05.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 122,


Dostałam miesiączkę! O tak! Zbawienie!

Pierwszy raz w życiu czekałam z upragnieniem, na miesiączkę. Tak niestety podejrzewałam ciążę… Byłam już gotowa iść do apteki i kupić test, ale jakoś wstrzymywałam się, wstrzymywałam, Az w końcu nie poszłam, a miesiączka, z kilku tygodniowym opóźnieniem przyszła i to ze zdwojoną siłą i bólem.

Nie cierpię jej. Ale wolę od świadomości, że będę mamusią. Kaś stwierdziła, że ja bym to przyjęła spokojnie. I chyba ma rację. Kiedy zaczęłam podejrzewać ciążę, byłam niezwykle spokojna i z całkowitym spokojem mówiłam o tym mojemu chłopakowi, który co jak co, ale był ciężko przerażony. Chociaż do teraz nie rozumiem jego zaskoczenia, przecież to chyba naturalna kolej rzeczy, prawda? Sex, bez zabezpieczenia, jest naturalną przyczyną ciąży. Czyż nie?

Tak sobie myślę, to chyba najbardziej bałabym się reakcji mojej mamy, która pewnie wpadłaby w jakąś histerię czy coś. No bo ja to wciąż dziecko, przecież! Szkoła najważniejsza. Fakt. Chciałabym skończyć szkołę, zdać maturę i iść na jakieś studia czy coś, ale mam 19 lat i wiele dziewczyn w moim wieku, już ma dzieci, bądź się ich właśnie spodziewa. Buu, w mojej szkole, są młodsze dziewczyny chodzące już ze sporymi brzuchami…

Dobra. Koniec tematu ciąży.

Otóż jestem chora… Angina mnie dopadła. Ale dzielnie z nią walczę i jak jestem na coraz to lepszej pozycji :D

Dzisiaj wreszcie napisałam tą nieszczęsną pracę maturalną… Teraz wysłać ją tylko do sprawdzenia polonistce i będzie trzeba zacząć się jej uczyć…

Staram się coraz częściej tu zaglądać, niestety w szkole trochę mnie terminy gonią i nie wiem, kiedy uda mi się znów tu zajrzeć. A już na pewno kiedy znów wrócę do czynnego pisania opowiadań… Achh… Jak mi tego czasami brakuje.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.