Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 206:Droga Isis , wierzysz w książąt z bajki?...

« poprzedni dopis
 

dragonfly 60

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 11,

Dopisów: 305,


Droga Isis, wierzysz w książąt z bajki? Przecież to gatunek, który wymarł, tak jak dinozaury! A według najnowszych badań za jakieś 218 tys. lat z naszej jakże ukochanej planety zniknie ród męski.I nie wiem czy cieszyć się z tego i twierdzić, że jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie, czy też rozpaczać, bo przecież baby też potrafią być świniami i pewnie na nie przyjdzie pora. Żartuję oczywiście, jak zawsze z kwaśnym uśmiechem.

Ostatnio wszelkim moim przyjaciółką sprawy damsko - męskie walą się w gruzy i świat ich uczuć drży w posadach. Nie wiem kogo winić, czy je, czy ich - tych podłych facetów. Może po prostu nie potrafimy się dogadać my - kobiety i oni - mężczyźni? Może trafiamy na typy nie te, co trzeba i potem plujemy sobie w brodę? Nie wiem, czy ktokolwiek jest tu winien. Może winnych nie ma i po prostu tak został skonstruowany ten świat?

Co z tego, że tłumaczyłam Gadzinie dlaczego postępuje tak, a nie inaczej i dlaczego Meggie uważam za osobę nic nie wartą, ale on nie zrozumiał. Może nie potrafi? Może nie jest w stanie pojąć tego, co do niego mówię, chociaż staram się używać prostych komunikatów i słów o małej liczbie sylab? Może po prostu się nie dogadamy, bo on jest facetem, a ja kobietą? Ech, faceci są naprawdę z Marsa albo innego Plutona.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.