Ludzie listy piszą...  zobacz opis świata »

Dopis 21:Drogi przyjacielu! Pogubiłam się...

« poprzedni dopis
 

Krytyk 14

Od: 02.12.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 1,

Dopisów: 41,


Drogi przyjacielu!Pogubiłam się ostatnio w ścieżkach mojego życia. Stoję nad przepaścią i zamiast ją pokonać – chcę w nią skoczyć. Wiem jednak, że miałbyś mi za złe i nie chciałbyś tego, więc postanowiłam do Ciebie napisać. Każdy mój krok to kolejne kamyki spadające w dół, zachęcające do skoku – jak się oderwać od tej przepaści?

Tyle szczęścia mnie w życiu spotkało, do tylu ciekawych wniosków doszłam, poznałam tylu ciekawych ludzi... Tyle też maleńkich, drobnych ale jakże pięknych rzeczy mnie otacza, a jednak przepaść ciągnie mnie do siebie. Jest tyle słów, które rani, tyle zarzutów będących nożem w plecy. Te słowa padają zarówno z ust mego towarzysza jak i moich – jak zatrzymać ten potok?

Wybacz, jeśli zadaję pytania retoryczne. Ciężko mi już jednak uwierzyć w samą siebie – przy tak dużej liczbie porażek w tak krótkim czasie.

Już kiedyś to przechodziłam – uczyłam się akceptacji samej siebie. Być może opowiadałam Ci już o tym. Jednak teraz nie mam sił by się podnieść, zebrać w sobie.

Straciłam nawet wiarę w magię nadchodzących świąt... Znasz może ducha Świąt Bożego Narodzenia, który przedstawiłby mi moją opowieść wigilijną?Serdecznie Cię pozdrawiam i... dziękuję, że jesteś – jestem wdzięczna, że mogę ten list do Ciebie wysłaćTwoja zwariowana przyjaciółka
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Za to, że się popłakałem;(


Trochę mi to przypomina mój list sprzed paru stron... Ale każdy ma prawo do smutku i zwątpienia. Plus, bo również się wzruszyłam. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że:" Życie to plik naszych doświadczeń i bólu i cierpienia''. Tak bywa niestety. Często jestem w podobnej sytuacji, jak ty.Odnalazłam w tym liście cząstkę siebie. Jak byś chciała pogadać to pisz śmiało;)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.