Ludzie listy piszą...  zobacz opis świata »

Dopis 18:Drogie Sumienie . . . Piszę do Ciebie , gdyż...

« poprzedni dopis
 

dziubasek 36

Od: 28.06.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 5,

Dopisów: 236,


Drogie Sumienie...Piszę do Ciebie, gdyż nie wiem co ze sobą począć. Jestem strasznie rozdarta, bo biją się we mnie sprzeczne osobowości.Ja, czyli tak zwana "uczennica". Przyszła maturzystka, która ma nadzieję na pozytywne zdanie "egzaminu dojrzałości".

W towarzystwie: wygadana, wesoła, spontaniczna... W samotności: wiecznie zamyślona, czasem smutna i cicha... Kochająca nad życie swoich przyjaciół, których jest niewielu, lecz są osobami, którym ufam bardziej niż sobie samej...

Zawsze szczera wobec innych, nie zawsze wobec siebie. Czasem zbyt ufna, co często obraca się przeciwko niej...

Lubi dobrą zabawę, lecz w granicach rozsądku, którego prawdopodobnie nie posiada, lub zanika on zazwyczaj w tajemniczych okolicznościach. Zawsze pomoże, przygarnie, wysłucha, poradzi, choć sama nie garnie się do zwierzeń. Uwielbiająca smętne piosenki i czarno-białe fotografie. Niewiedząca co chce robić w życiu, często zmieniająca zdanie i nastroje, zakręcona wariatka. Pragnie skończyć studia, choć co do kierunku strasznie niezdecydowana. Tęskni za dzieciństwem i beztroską. Często popada w stan "głupawki", co nie zawsze spotyka się z pozytywnym odbiorem. Nie robi sobie nic z opinii innych i chwyta życie takie jakie jest, co czasem doprowadza ją do stanu smutnego zamyślenia. Uwielbia długie, ciche spacery i jesień. Zakochana w gorącej herbacie z cytryną i swoich starych trampkach.

Osoba, czyli po prostu ja...Jak widzisz jestem "mieszaniną" różnych uczuć i zachowań.

Tak więc, pomóż mi proszę znaleźć jeden kierunek w mym życiu, bym nie musiała błądzić wieloma drogami, prowadzącymi do nikąd...

Pomóż mi znaleźć siebie...dziubasek
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Jak bym czytała o sobie, ale powiem tak. Nie zmieniaj się, to nasz urok - a życie samo określi kierunek twej drogi. Wiem co mówię, bo maturę zdawałam x lat temu. Za dogłębny opis "+"


Dzięki serdeczne ;)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.