Nasze małe grzeszki  zobacz opis świata »

Dopis 26:Dużo mam grzeszków . Niektóre są małe ,...

« poprzedni dopis
 

Pati 46

Od: 10.11.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 353,


Dużo mam grzeszków. Niektóre są małe, niektóre są wręcz ogromne. Nie mogę opisać tylko jednego z nich, bo nie potrafię wybrać. Dlatego opiszę kilka moich grzeszków, a czy są to małe, czy duże stwierdzić nie umiem.

InternetO tak, uwielbiam przesiadywać całymi dniami w necie. Robię to zawsze, gdybym nie weszła choć na kilka minut, to chyba byłabym chora. Bo jeśli jest nudno, a nie chce mi się czytać, to jedyną ciekawą rzeczą jest wtedy internet. Wmawiam sobie, że wchodzę, bo chcę, ale kto wie, czy to nie jest uzależnienie. Na szczęście mam silną wolę i jakby coś to sobie poradzę... chyba.RuchNie potrafię się nie ruszać. Zawsze albo macham nogami albo ręką. Podobno jest to wynikiem stresu, ale ja mam zawsze inne zdanie. I to mi wcale nie przeszkadza. Nie widzę nic złego w bujaniu się na krześle, kopaniu stołu... Ale domyślam się, że dla innych musi być to wnerwiające.PośpiechPośpiech jest moim grzechem, ponieważ jestem od niego uzależniona, a jest on raczej zły. Przez to, że robię wszystko na ostatnią chwilę strasznie się stresuję później i wynik mojej pracy jest dość kiepski.

Jestem uzależniona od pisania. Piszę kiedy tylko mogę, na czym mogę. Czasem są to jakieś głupoty, które nie mają sensu, ale pisanie to pisanie.Śmiech

To zdecydowanie jeden z moich grzeszków, bo często śmieję się z tego, z czego nie powinnam. Śmieję się w momentach, w których nie powinnam. Ale ja po prostu nie umiem się powstrzymać! Ha!Ha!Ha!Na koniec jeszcze powiem, że jestem uzależniona od zła. Lubię swoje wady, lubię swoje uzależnienia, lubię często to, czego lubić nie powinnam, bo jest złe. Ale każdy ma swoje małe grzeszki. I czasem trzeba je polubić, żeby nie wpaść w depresję. Ujrzyjmy dobre strony naszych grzeszków!
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

* si[ę]

* ma[c]ham

* wynik[i]em

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.