Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 750:Dzięki Bogu doczekałem się wytęsknionego...

« poprzedni dopis
 

Keen_Student 190

Od: 05.03.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 17,

Dopisów: 404,


Dzięki Bogu doczekałem się wytęsknionego, upragnionego weekendu. Znając życie to zleci on bardzo szybko, ale cieszę się, że będę mógł trochę odpocząć i zagłębić się w lekturze pasjonujących powieści, czekających w mojej biblioteczce.

Ale zanim sięgnę do książek, może wspomnę o wczorajszym dniu, co? Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe, zwłaszcza, że piszę w pamiętniku.

Byłem na castingu do radia. Strasznie podobało mi się studio nagraniowe. Takie jak w prawdziwym radio. Nawet gdy się mówi, to słychać takie wytłumienie. Wyniki albo dzisiaj wieczorem, albo też w poniedziałek lub wtorek. Mam nadzieję, że uda mi się, choć wiem, że było kilka utalentowanych osób o niesamowitej barwie głosu. Reszta przyszła chyba tylko tak, dla picu, by odstawić, że udziela się "publicznie", że pozwolę sobie tak to określić.

Testy próbne jak to testy. Nawet nieźle mi poszło i to chyba nawet lepiej z matematyczno-przyrodniczych, niż humanistycznych. A może się mylę? Tak bynajmniej wyszło mi mniej więcej w odpowiedziach z Gazety.

Boli mnie głowa. Chyba łyknę jeszcze herbaty i się położę, albo machnę jakiegoś wiersza. ^^

Do miłego sklikania,

Keen
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.