Ukocenie   zobacz opis świata »

Dopis 15: Dzień dobry z tej strony Ewa...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- Dzień dobry z tej strony Ewa, która ma problem z rurą. Czy to pan hydraulik? O... Witam, bo wie pan, pękła mi rura, sąsiad się skarży i jakoś tak nie miło. Kiedy mógłby pan przyjechać? Jutro? Świetnie, ale proszę tak z rana... Ósma mi pasuje. Adres? Jaki tu jest adres? - spojrzałam pytająco na Fryderyka, który podniósł dumnie ogon i odwrócił się do mnie swoim zadeczkiem. Grając na zwłokę i zadając pytania hydraulikowi wybiegłam na boso z domu. -A jak będzie wyglądać naprawa? Ile będzie kosztować? Długo to potrwa?- Po trzydziestu sekundach byłam przed budynkiem na którym wisiała drewiana tabliczka z nazwą ulicy - A mój adres to Kopernika 18. Dowidzenia - wymruczałam szybko i się rozłączyłam.

- A pani to co? Wariatka jakaś? - zapytał znajomy mi już męski głos. Głos Natrętnego Sąsiada. Odwróciłam się i zobaczyłam jego oraz psa. Pies miał obrożę i smycz, która tkwiła w ręku Natrętnego Sąsiada. Domyśliłam się, że to jego pies. Brawo, Ewo! Jesteś taka błyskotliwa...

- Nie jestem wariatką. Tylko dzwoniłam do hydraulika. - powiedziałam dumnie i ruszyłam do domu. Mężczyzna wzruszył ramionami i zapewnie postukał się palcem po czole.*Trzeba sobie znaleźć miejsce do spania, do chowania skarbów i do życia intymnego. Myślał Fryderyk przechodząc z pokoju do pokoju i szukając odpowiedniej miejscówki. Nie mógł się zdecydować, a kiedy do pokoju wpadła jego narwana pani w poplamionej bluzce i z rozwianym włosem nie mógł się opanować. Wskoczył jej na kolana i wyprężył się. Po chwili czuł jak jego kark jest wolno pieszczony palcami. Zaczął mruczeć i stwierdził, że to jest idealne miejsce do spania, chowania skarbów i życia intymnego.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.