Dziennikarka

Pati 46

Od: 10.11.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 353,


Opis świata:

Zmieniłam to opowiadanie, bo wydaje mi się, że nie wypali, jak to zwykle bywa z moimi opowiadaniami. Nie miałam pomysłu na tytuł więc jest on nieorginalny. Nigdy nie mam dobrych pomysłów na tytuł.

Pomysłu na opowiadanie przygodowe też w sumie nie mam. Po postu improwizuję i to co teraz tu piszę nie było wcześniej przeze mnie planowane.Młoda dziennikarka, Julia Traveler, wyjeżdża ze swojego kraju, by zrobić reportaż. Jest to dla niej bardzo ważne, ponieważ od tego zależy jej dalsza kariera.Julia pisze artykuły do gazety ,,Moje życie". Zazwyczaj o życiu przeciętnych ludzi, albo o dzwinych, zdumiewających zdarzeniach.

Na początku chce wyjechać do Anglii, ale w połowie drogi okazuje się, że jest to niemożliwe. Tak więc jedzie do Francji, choć zupełnie nie zna francuskiego. Ma problem z porozumiewaniem się z ludźmi, więc trudno jest jej przygotować reportaż. Przytrafiają jej się różne, zabawne sytuacje, bo słownik, który zawsze nosi przy sobie nie zawsze podaje właściwe tłumaczenie słów. Dobrze byłoby, gdyby znalazły sie też jakieś relacje z tworzenia reportażu i jakies fragmenty wywiadów, jakie będzie przeprowadzała.

Dopisy:

1. Julia siedziała przy komputerze i starała...  16.01.2010 czytaj»