Dziesięcioletni Geniusz

Opis świata:

Ewa Pola ma dziesięć lat i chodzi do klasy czwartej „e”. Nie musi siedzieć nad książkami, by wyprzedzić wszystkich uczniów w CAŁEJ podstawówce w ocenach. Umie biegle w języku niemieckim, angielskim i francuskim. Kilkanaście razy zwyciężyła w wojewódzkim i dwa razy w ogólnopolskim konkursie. Uwielbia naukę.

Mieszka w małym miasteczku Krzeszowice obok Krakowa, zna się na modzie, chodzi do harcerstwa, a w dodatku jest wysportowana. Pięknie gra na fortepianie. Ma dwie starsze siostry (jedną o sześć lat, drugą o dziewięć), ale jest pół-sierotą (straciła ojca).

Pewnego dnia okazuje się, że mała jest geniuszem, co jest bardzo możliwe, sądząc po jej wiedzy, rozumowaniu i zachowaniu. Rodzina nie chce jej uwierzyć.

Prawdziwy kryminał zaczyna się, kiedy małą porywa Krakowska Mafia. Dziewczynka może im się przydać teraz i w przyszłości. Zrozpaczona matka szuka swojej najmłodszej córki. (Będziemy pisać, co się działo z Ewą, policjantkami i rodziną). Czas przeszły. Opowieść zaczyna się w październiku.P.S – Raczej nie obyczajówka ;P. Horror też nie ;P. A resztę sami przyznacie :).

Dopisy:

1. Parę tygodni później Widzicie tę...  05.11.2006 czytaj»
2. Podszedł do dziewczyny z wielkim...  06.11.2006 czytaj»