Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 68:Dziewczęta , nie narzekać . Jesień to...

« poprzedni dopis
 

dragonfly 60

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 11,

Dopisów: 305,


Dziewczęta, nie narzekać. Jesień to najpiękniejsza pora roku i ja osobiście czekałam na nią już od marca. Dramatem jest to, że kończy mi się kawa, a funduszy na zakup nowej brak. Będę musiała porobić psie oczy w kierunku moich rodzicieli. Może załapią aluzje?

Zaspałabym do pracy. Oczywiście nie ma w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie szła na godzinę czternastą. Przezornie, kiedy wczoraj skończyłam czytać, nastawiłam sobie budzik. Przezorności nigdy za wiele w moim przypadku. Tym razem nie miałam żadnych dziwacznych snów o kobietach rodzących trojaczki. Swoją drogą to dość niepokojące, skoro podobny sen śnił mi się kilka nocy z rzędu. Omen jakiś czy coś? A może modły mojej Grandmutry zostaną w końcu wysłuchane?

Brr, aż mi się słabo zrobiło.

Wkurzam się na swoją szkołę, ponieważ wieść gminna niesie, że semestr zaczyna się w połowie września, a ja nie wiem kiedy mam zaszczycić swoją obecnością pozostałych na roku studentów. No i strasznie ciekawam nowych wykładowców. Moja specjalizacja ma to do siebie, że wykładowcy to w większości mężczyźni. Hie,hie gdyby było chociaż na co popatrzeć, lżej chodzić na uczelnię.

O! Wiem, co mi się śniło. Dinozaur grasujący po centrum handlowym! To pewnie wszystko dlatego, że widziałam wczoraj reklamówkę parku jurajskiego. Zgroza. Nie powiem jeszcze, co mi się śniło, bo nawet jak na mnie było to lekkie przegięcie. Dobra, uciekam do mojej kawy i kanapki. Jesień, jak dobrze. Od razu człowiekowi lepiej się robi na duszy.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.