Nadia  zobacz opis świata »

Dopis 144:Dziewczyna nie zamierzała spać ....

« poprzedni dopis
 

marian_109 26

Od: 03.09.2006,aktywny: dawno temu

Tekstów: 3,

Dopisów: 200,


Dziewczyna nie zamierzała spać. Miała pół godziny na opracowanie genialnego planu pozbycia się Heidi. Tyle, że tutaj pojawił się pewien problem. Nadia nie wiedziała co ma zrobić. To nowo poznana dziewczyna wyzwoliła w niej uczucia, o które się nie podejrzewała. Takie typowo ludzkie. Troska, poczucie bliskości, ciepło bijące od tej kobiety emanowało chyba na cały Berlin.

"Boże, co mam zrobić? Ona jest taka delikatna, niewinna. A może ją oszczędzę? Powiem jej tylko pół prawdy i poproszę, aby zabrała mnie ze sobą" - Nadia rozmyślała leżąc na fotelu samochodu. Po chwili zganiła się za te myśli.

"Głupia jesteś czy co? Jakim cudem wyjedziesz za granicę. Przecież na pewno wszystkie lotniska mają już moje zdjęcie. Moją jedyną szansą jest pozbycie się Heidi. Będę miała paszport i droga wolna. Jakim cudem zrobiłam się taka sentymentalna. Zabiję tą laskę i będę żyła długo i szczęśliwie" - postanowiła Nadia uśmiechając się do siebie.

W tym czasie spojrzała na nią Heidi. Kiedy zobaczyła uśmiechniętą dziewczynę, zrobiło jej się ciepło w okolicach serca.

"Mogłąby być moją siostrą. Jestem taka samotna" - pomyślała kobieta i przyszedł jej do głowy pewien pomysł. "Opowiem o nim Nadii, kiedy będziemy już w hotelu".
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Dokładnie o to mi chodziło :)

*"Mogł[a]by

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.