Nie płacz...  zobacz opis świata »

Dopis 2:Dziewczyna pomacała policzki ,...

« poprzedni dopis
 

Vaylet 15

Od: 16.04.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 86,


Dziewczyna pomacała policzki, powoli przesuwając trzęsące się palce po głowie, aż natrafiła na coś, co z pewnością nie powinno się na niej znajdować. Właśnie dotykała dwóch śliskich, zakręconych jak sprężynki, spiralnych antenek. Głośno przełknęła ślinę i ponownie spojrzała na swoje odbicie. Coś sterczało na jej głowie i nawet nie wiedziała, co. Długie, cienkie, wściekle rude włosy zamieniły się w puszyste, srebrzystobiałe loki. Na dodatek spoza ramion wystawało coś spiczastego... Carrie powoli odwróciła głowę i o mało nie zemdlała, gdy zobaczyła, co wyrosło na jej plecach. Przez nowiutki różowy top przebiły się wielkie, białe skrzydła, porośnięte bladoniebieskimi piórami, które odbijały się na kafelkach i oślepiały swoim blaskiem. Mimo swoich rozmiarów były bardzo lekkie, ale dziewczynę nadal bolały łopatki.

"Nie, to tylko durny sen, zaraz się obudzę i wszystko będzie w porządku" myślała gorączkowo. Ale nie, Carrie naprawdę stała w szkolnej toalecie, obserwując swoje odbicie.

"To nie ja. To nie ja. To nie ja! To nie jest odbicie człowieka!"

Jej umysł nie potrafił odpowiedzieć na żadne pytanie. Pewnie teraz Carrie nie potrafiłaby nawet powiedzieć, jak się nazywa. W uszach huczało, a skronie pulsowały tępym bólem. Nie potrafiła pojąć, co się stało. Nie wiedziała, dlaczego zamieniła się w to... coś. Czuła się tak, jakby przed chwilą ktoś wypił jej mózg przez słomkę - czuła kompletną pustkę.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 5

To się nazywa świetny dopis! Jako jedyna spełniłaś moje oczekiwania. Mam nadzieję, że się będziemy dopisywać na zmianę, bo się nie zapowiada na to żeby kto inny się dopisał ;/


Aaa! Cztery plusy naraz?! Co się stało?! Dziękuję :D!


Ehh, ludzie nie wiedzą, co tracą, bo mnie się wydaje, że raczej się zapowiada na niezłe opowiadanie xD.


* {Dziewczyna pomacała policzki, powoli przesuwając trzęsące się palce po czole, aż natrafiła na coś, co z pewnością nie powinno się NA NIEJ znajdować.

} - znaczy na czym albo na kim? Na dziewczynie czy na jej głowie?


CZUŁA się tak, jakby przed chwilą ktoś wypił jej mózg przez słomkę - CZUŁA kompletną pustkę.

} powtórzenie, zmieć* {


 


* {Dziewczyna pomacała policzki, powoli przesuwając trzęsące się palce po czole, aż natrafiła na coś, co z pewnością nie powinno się NA NIEJ znajdować.} - znaczy na czym albo na kim? Na dziewczynie czy na jej głowie?
* skrzydła[,] porośnięte
* ["]Nie, to tylko
* w porządku[."][/,][-] myślała
* {CZUŁA się tak, jakby przed chwilą ktoś wypił jej mózg przez słomkę - CZUŁA kompletną pustkę.} powtórzenie, zmieć


Chciałbym jeszcze od siebie dodać, że dopis wcale nie jest jakiś świetny. Nie chcę tu nikogo krytykować, ale wydaje mi się, Perf, że te 4 plusy dałaś tylko po bardzo bliskiej znajomości z Vaylet, a sama Oona, która jest moderatorem, mówiła, żeby nie robić takich rzeczy. Chyba, że porządnie to wyjaśnisz, a nie widziałem, byś zwróciła uwagę na jakieś detale w dopisie Vay. Zresztą dopis zbytnio nie jest ciekawy, więc nie wiem, po co tak wysoka ocena. Owszem, to twoje zdanie, ale je uzasadnij, a nie pisz czegoś w stylu: "Podoba mi się."


Jeszcze raz, bo coś komputer szwankuje :)


No, poprawione ;]. A powtórzenie miałam na celu :].


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.