Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 104: Dzisiaj był dobry dzień . Dziwnie to...

« poprzedni dopis
 

feng-shui 261

Od: 13.12.2006,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 1509,


***Dzisiaj był dobry dzień. Dziwnie to brzmi. Wokół świat się wali. Ten wielki, prawdziwy, i ten mały... ale to był dobry dzień. Moje małe prywatne szczęście zamknięte w westchnieniu. Jakie to niesamowite. Wprawdzie nie można zatrzymać czasu, ale przecież mnie udaje się zatrzymać tych kilka cudownych chwil. One wciąż trwają nieprzerwanie we mnie.

Przeraża mnie już coraz mniej rzeczy, które jeszcze niedawno budziły we mnie lęk. Nie boję się już burzy z jej grzmotami i błyskawicami rozświetlającymi niebo. Nie boje się jutra... wiem już przecież, że kiedyś go nie będzie. Wierzę więc w dzisiaj.

Nie każdy dzień bywa jednak taki dobry jak dzisiejszy. Najczęściej dni przesączone są smutkiem i prozą codzienności. Jednak w każdym z nich tlą się iskierki tych nieśmiertelnych chwil. Moje małe prywatne szczęcie zamknięte w kropli łzy.

Ja i tak wciąż się uśmiecham. Nawet jak z oczu płyną łzy. W pochmurne dni uśmiecham się do szarych chmur na niebie, odbijających się w błyszczących od deszczu ulicach... uśmiecham się do kropli deszczu stukających o parapet. W słoneczne dni uśmiecham się do błękitnego nieba i kolorowych liści na trawniku. Nocą uśmiecham się do snów, które mi się nie śnią, a są tylko kolekcją obrazów na suficie. No i codziennie oczywiście i co noc, niezależnie od zależności (hihihihi) uśmiecham się do Ciebie. 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.