Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 489:Dzisiaj jest jakiś pechowy dzień ....

« poprzedni dopis
 

Stokrotka 52

Od: 11.06.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 386,


Dzisiaj jest jakiś pechowy dzień. Najpierw dostałam 3 z biologii, a później mnie zalało w szkole. Na domiar złego miałam jasne spodnie i gdybym w porę sie nie zorientowała, paradowałabym po szkolnych korytarzach z piękną, krwistą plamą.

Od ostatnich dwóch lat mam problemy z okresem. Nika radzi żebym poszła do ginekologa... Boję się, ale chyba w końcu muszę się przemóc. Nie chcę, żeby jakiś facet mnie dotykał. Wolę pójść do ginekologa-kobiety. Tylko problem w tym, że w mojej miejscowości nie ma takiego. Sami faceci...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 6

oj biedactwo... 


a jakie to problemy? tzn nieregularne czy co?


To też czasami. Ale mam najmniej 9 dni i boli jak cholera. A dzisiaj nawet wymiotowałam.


Hmm... Moja koleżanka miała coś podobnego, w każym razie pojęcia nie mam, czemu... A trzy z biologii to moje marzenie. ;p ;)


to idź idź na "przegląd podwozia" koniecznie!


Jutro studniówka. Jestem zmęczona całymi tymi przygotowaniami, bieganiem itd. Do tego przeziębiłam się. No jakbym nie miała kiedy, faktycznie. Mój mężczyzna chce przyjechać i zobaczyć mnie w tym wszystkim, jako że nie idziemy razem. Hmm, cóż, mam nadzieję, że będzie ładnie.


 


Próbne matury za mną. Niemiecki rozszerzony 91%, na polski jeszcze czekam. Kurcze, 9% za mało. Nie wiem czemu połowa mojej grupy podniecała się moim wynikiem, jest okey, ale mogłoby być lepiej.


kurde, znowu wstawiłam wpis w komentarz, gapa ze mnie, sorry ;/


 


Ja też mam bolesne okresy i już mnie to wykańcza, także rozumiem cię doskonale!


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.