Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 783:Dzisiejszy dzień był trochę...

« poprzedni dopis
 

Lawenda 16

Od: 12.01.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 30,


Dzisiejszy dzień był trochę miniaturką całego życia. Radość przeplatała się ze smutkiem, uśmiech z grymasem smutku. Niektóre osoby mnie zawiodły, inne doprowadziły do szczerego śmiechu. Niby nic, prawda? Ale to przecież z takich małych dni składa się życie.

Ech, zaczynam pisać o wszystkim i o niczym. Niedobrze, niedobrze. Przydałby mi się wypad na narty na podmiejską górkę. Ale to pewnie się uda dopiero w czwartek. Podobno taka zima ma się utrzymać do 8 marca! I bardzo dobrze, zdążę się naszusować do woli.

A tymczasem zastanawiam się, do jakiego stopnia ludzie potrafią robić coś tylko dla własnej korzyści. Czy naprawdę niektórzy zupełnie "na chłodno" obliczają korzyści i straty jakie wynikną dla nich z danej znajomości? Czasem mam odnoszę takie wrażenie. I dlaczego ja zawsze wchodzę w bliższe relacje z osobami o podobnych skłonnościach? A może to tylko moje odczucia. Już sama nie wiem. Nie podoba mi się, ze angażuje się w daną znajomość a potem niespodziewanie zdaję sobie sprawę, ze wcale nie mam ochoty na rozmowy czy w ogóle przebywanie z tym człowiekiem. Chyba powinnam bardziej szanować siebie zamiast starać się zadowolić każdego dookoła.

Trudna jest sztuka życia... 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Skąd ja to znam?:)

dziękuję za plusika :)


 


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.