E6

cloudjubei 73

Od: 21.10.2006,aktywny: dawno temu

Tekstów: 7,

Dopisów: 104,


Opis świata:

Jak zapewne wszyscy wiemy, na świecie istnieją trzy podstawowe wymiary oraz czas (czwarty wymiar). Naukowcy twierdzą, iż istnieją również inne różne wymiary, które żyją równolegle do naszego i są jego częścią. Zakłada się, iż wymiar piąty jest wymiarem duchowym, miejscem, gdzie łączą się wszystkie dusze (z założenia, jest to raj lub niebo, a epicentrum byłby Bóg, czyli źródło wszystkich dusz). Nie można go kontrolować, jest po prostu codzienną częścią nas... A co z wymiarem szóstym? Co jeżeli istnieje? Jeśli nada nauce nowy tor i możliwości? Tak, byłoby to wielkie osiągnięcie... tylko, jak go odkryć i czy on istnieje?Energia, motor napędowy wszystkiego, co żyje i się kręci. Ogranicza nas, a zarazem daje nowe możliwości. Występuje w nieżywych rzeczach, stworzonych przez tych, którzy ją posiadali, a także wszędzie tam, gdzie się 'coś' dzieje. Człowiek otrzymuje energię wraz z momentem, gdy się rodzi, czy jest to równoznaczne z tym, iż gdy umiera to ją traci? A może jego niematerialna, energetyczna postać jest 'przeniesiona' do innego wymiaru? Co jeśli cały ten przepływ jest gdzieś kontrolowany, i może posiada nawet swoich Stróży, istoty drugiego stopnia. I w końcu, co jeśli człowiek, pozna ten wymiar i uda mu się okiełznać jego możliwości?Dr. Piotr Chmura, znawca nanotechnologii, fizyk, otrzymuje telefon z biura swego, niegdyś, wykładowcy, pracującego na Uniwersytecie Warszawskim, Profesora Hugo 'Boba' Milczuka zajmującego się Mechaniką klasyczną oraz Statyczną. Ku jego zaskoczeniu w słuchawce odzywa się nieznajomy głos, stanowczy oraz taki, który w czeluściach swego mózgu, nie odkrył funkcji „bycia miłym”.

* * *Mam nadzieję, iż w miarę z rozwijającą się akcją, doktor będzie pojmował coraz nowsze tajniki oraz jakże fascynujące sekrety jakie kryje przed nim wymiar E6 (zwany też energetycznym), a także proszę o zostawienie wątku o wymiarze piątym, aby nie rozpisywać się zbytnio na jego temat.

Od początku będą zamieszane w to służby specjalne ABW (Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego) oraz w miarę jak sytuacja będzie, może nie tyle nagłośniona, co pewne informacje dostaną się w nieodpowiednie ręce, sprawą będzie zainteresowana mafia (Polska?) oraz jeżeli macie inne pomysły może być równie dobrze inna ‘organizacja’ (można powiedzieć, iż mafia jest zarówno nieoficjalną jak i tajną).

Chmura jest dobrym człowiekiem, który patrzy w przyszłość w której widzi siebie jako znanego na całym świecie naukowca. Mile widziane byłyby rozterki spowodowane okiełznaniem nowych możliwości, a także (PRZEDE WSZYSTKIM) naukowe spojrzenie na sprawę, czyli notatki w których opisuje swoje przeżycia, może jakieś eksperymenty czy sprawozdania z prób itp. itd..

Poza postacią doktora chciałbym, aby została wprowadzona kobieta (typowe), przyjaciółka, która jest także uczoną i stara się wspomóc w działaniach Piotra.Zapraszam wszystkich do pisania!! – wbrew pozorom nie jest to takie trudne, potrzebna jest tylko utrata tyciego kawałka energii : )

Dopisy:

1. Małe , przytulne pomieszczenie . Nic szczególnego...  11.01.2007 4 czytaj»
2. Margaret spojrzała na zegarek...  14.01.2007 czytaj»
3. Dzień dobry . . . odparł niepewnie...  14.01.2007 1 czytaj»
4. Ławka była zimniejsza niż przypuszczała...  16.01.2007 3 czytaj»
5. Jak dobrze wiesz , energia jest...  16.01.2007 czytaj»
6. Szyny zaskrzypiały , gwałtem wdzierając...  17.01.2007 1 czytaj»
7. Piotr nie znał zbyt dobrze budynku , ale...  22.01.2007 czytaj»