gra  zobacz opis świata »

Dopis 1:Fajne .SZczerze . .Troszkę można sie pogubić...

 

angelika020494

Od: 29.10.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 1,


Fajne.SZczerze..Troszkę można sie pogubić , ale dla mnie ma to sens.
Fajnie fajnie :):)
Pozdrawiam
 
1
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Odnoszę wrażenie że potrzebujesz czyjegoś zainteresowania...niestety nie mam zbyt dużego rozeznania w dziedzinie fantasy. Czytałem kiedyś "Conana", myślę że do tego samego gatunku można by zaliczyć "Trylogię" Henryka Sienkiewicza, w każdym razie mogłaby się o to pokusić osoba która poznała historię Polski w zakresie nieco ponadpodstawowym.
Ponieważ zaliczam się do tej grupy a w razie potrzeby chyba potrafiłbym też odróżnić elfa od krasnoludka, postanowiłem załączyć komentarz.

Po przeczytaniu opisu świata nasunęło mi się kilka refleksji. Po pierwsze, podoba mi się opis gwieździstej, nieodgadnionej, odległej nocy w zestawieniu z zającem- urocze.
Pojawiła się jednak wątpliwość, z tekstu może wynikać że zające zaliczają się do gromady stworzeń aktywnych nocą, tak jak sowy albo, nie przymierzając- nietoperz. Ale to przecież fantasy...
Nazwanie jeziora małym oceanem bardzo mi się podoba. Opisy postaci są dość sugestywne, nie mniej; co to znaczy że "dzięki tułowiu konia byli bardzo wysocy"?
Chyba żeby stanął na tylnich nogach, co miałoby sens, ale dalej piszesz że odgarniają włosy, no chyba nie przy pomocy kopyt?
Pytania można by mnożyć, tylko po co? Przecież i tak przyjdzie kiedyś dzień
"w którym wszystkie pytania się wyjaśnią".

Ponieważ nikt tego nie czyta dodam jeszcze, że kwestię zająca łatwo rozstrzygnąć. Wystarczy napisać że ktoś go obserwuje przez noktowizor i sprawa załatwiona.

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.