Kolekcjoner. Ksiega Snów  zobacz opis świata »

Dopis 1: Gabinet . Zimne szpitalne pomieszczenie ....

 
***

Gabinet. Zimne szpitalne pomieszczenie. Dziwnie się czuję, mam dziecko. Jego albo jej oczy są pozbawione tęczówek, widzę, jak kiwa głową na wszystkie strony. Wiem, że widzi więcej niż inni, że widzi przyszłość. Zawsze krew. W gabinecie jest lekarz, ma mnie zbadać. Dziecko siedzi na środku. Widzę to, co ono, jednocześnie widząc je. Kobieta z nożem. Mała dziewczynka trzymająca ją za rękę. Jeśli wejdą, to mężczyzna zginie, widzę jak poderżnęła mu gardło. Krew zalewa czerwienią sterylne pomieszczenie. Dziecko siedzi dalej na środku. Moje dziecko. Widzi. Chociaż jest ślepe. Patrzę, jak obraca głowę, chcę krzyczeć, widząc białe oczy ślepca.

- Uciekaj! – wołam jednak do lekarza. Kobieta jest za drzwiami. Albo nie istnieje. Boję się. Widzę za dużo.BudzikCiało zlane potem, oczy już otwarte, a jeszcze widzące sen. Gorąco. I to spojrzenie ślepych oczu, które jeszcze gdzieś za mną jest…

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 11

Wreszcie, wreszcie, wreszcie! Zobaczymy co tam tkwi w tych naszych chorych umysłach ;). Będę się dopisywać :Cholera,a a mam tylko jednego wolnego plusa! :P).

Opis świata:

*tak[,] zapraszam

*zdaj[ę]

*To[,] co pamiętacie.

*śnicie[,] przyjaciele

Wpis:

*głow[ą]

*krzyczeć[,] widząc

*[w]ołam

*otwarte[,] aŚwietny pomysł.

Bardzo, bardzo fajny pomysł:) Plusiki...

Pomysł fantastyczny :) Kolejna kompletna awangarda, czyli to, co tygryski lubią najbardziej:D chyba będę tu często zaglądać.

to za chory sen , lubie mrok:P

Interesujące... Bardzo interesujące... :)

Za pomysł - po prostu.

Genialny pomysł. Wydaje się taki prosty, człowiek zastanawia się, dlaczego sam na niego nie wpadł? Bo nie jest noelką xD

Należy ci się ;*

Za pomysł :)

Ja tu się chce dopatrzeć jakiejś fabuły w tym opowiadaniu, jakiś normalnych wątków, normalnych bohaterów, no ale kur... nie mogę.

Cholernie dobry pomysł, a że mam aż 10 wolnych głosów dam dwa plusiki

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.