Przyjaźń przezwycięży wszystko.   zobacz opis świata »

Dopis 3:Gdy byli młodsi , uważali...

« poprzedni dopis
 

dziubasek 36

Od: 28.06.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 5,

Dopisów: 236,


Gdy byli młodsi, uważali, że zawsze będą jedną zgraną paczką. Jednak po tym, jak Emma odsunęła się od nich, wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy oby napewno ich przyjaźń jest wieczna. Może nadejdzie czas, że każdy zajmie się swoimi sprawami i nie będą się już nigdy razem wygłupiać, rozmawiać... Nurtowało to wszystkich, ale bali się o tym mówić. Jedynymi osobami, które rozmawiały o przyszłości nierozłącznej paczki była Kasandra i Kinga. Dwie najbardziej bliskie sobie dziewczyny, często rozmawiały o tym, jak to będzie kiedy ich drogi się rozejdą.

Nie chciały tego, ale wiedziały, że prędzej czy później w końcu trochę się od siebie oddalą, czy będą tego chciały, czy też nie.

Nie raz obiecywały sobie wieczną przyjaźń.

Kasandra zawsze zastanawiała się, dlaczego Kinga, pomimo dużej różnicy wieku, tak dobrze ją rozumie. Kinga wiedziała... Ta młoda dziewczyna potrafiła jej pomóc. Zawsze wsparła słowem i potrafiła wysłuchać. Nigdy nie spotkała jeszcze osoby, z którą rozumiałaby się tak dobrze, jak z tym brzdącem, którego traktowała jak siostrę.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

*byli młodsi[,] uważali

*po tym[,] jak Emma

*o tym[,] jak to będzie[,] [/jak] [kiedy] ich drogi

*Kinga[,] pomimo dużej

*wiedziała...[ ]Ta młoda

*dobrze[,] jak z tym

*traktuje - traktowała

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.