Zły dotyk  zobacz opis świata »

Dopis 22:Gdy przeszedł z łazienki do kuchni po drodze...

« poprzedni dopis
 

amizonka 107

Od: 10.06.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 371,


Gdy przeszedł z łazienki do kuchni po drodze niechętnie spojrzał w kierunku kalendarza, na którym czerwonym flamastrem był zaznaczony dzień powrotu Julii. "Jeszcze tylko 3 dni pozostanie mi cieszyć się tym skrawkiem nieba", pomyślał z żalem. Mimowolnie chwycił za telefon, by zadzwonić do żony i upewnić się, co do daty przyjazdu. Julia jednak nie odebrała. Zaskoczony i lekko poirytowany próbował dodzwonić się do niej nadal, jednocześnie pozwalając działać wyobraźni i logicznemu myśleniu. Nużący dźwięk sygnału doprowadził go do furii. Wreszcie, dając upust wściekłości, cisnął aparatem o ścianę. Myśl, iż jego idealna, poukładana, dobrze ułożona żona mogłaby go zdradzać sprawiała, że krew w nim wrzała. Z jednej strony nie kochał jej, nawet go już nie podniecała. Z drugiej zaś nie pozwoli przyprawiać sobie rogów! Jego umysł, jakby tknięty tym faktem, powrócił do niechcianych wspomnień, które ukrył dawno temu, pragnąc je całkowicie wymazać.

Jego matka. Tak, Weronika bez wątpienia była kobieta urodziwą, inteligentną i zamożną, co czyniło z niej idealny kąsek dla każdego mężczyzny. Jednak ona sama nie potrafiła zainteresować się własnym synem, który z kolei nie potrafił zdzierżyć jej licznych romansów. Jako półsierota nigdy nie wybaczył matce jej obojętności, chłodu i zuchwalstwa, jakim na co dzień go obdarowywała. Do dziś nosi ślady na plecach po rzemieniu.

Nic więc dziwnego, iż pewnej nocy, gdy po raz kolejny leżała nieprzytomna z butelką whisky, Paweł po prostu ją powiesił. Do dziś wszyscy sądzą, że był to nieszczęśliwy wypadek, a chłopcu należy się teraz dużo ciepła i matczynej opieki.

Gdy trafił do "Domu Dziecka Pod Wezwaniem Sióstr Opiekunek" nie przypuszczał, iż znajdzie się w gnieździe rozpusty. Zresztą do dziś nikt nie wie, jakie wyuzdanie panuje w tym "przybytku Bożym", na które państwo i fundacje charytatywne tak ochoczo płacą. To tam poznał wszystkie seksualne parafilie, nauczył się bycia wspaniałym kochankiem i poznał jak funkcjonuje ciało kobiety.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Prosze o rozwiniecie mego wpisu. Chciałabym mniej więcej przyblizyć przeszłosc zbrodniarza, by było wiadomo, z czego wzięło się jego spaczenie względem córki.


jesli wpis się jednak nie spodoba - delete ;)


dobry pomysł :) podoba mi się. nie mam obecnie plusów, ale jak będą to do ciebie lecą. :)


jak obiecałam :}


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.