Zły dotyk  zobacz opis świata »

Dopis 14:Gdy wreszcie Kinga wyszła z łazienki...

« poprzedni dopis
 

amizonka 107

Od: 10.06.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 371,


Gdy wreszcie Kinga wyszła z łazienki, było już późne popołudnie.

- Wychodzę do garażu, muszę wysprzątać auto! - Męski głos dochodził z parteru. Sam jego dźwięk wywołał u niej obrzydzenie. Wzdrygnęła się na myśl, że do przyjazdu matki zostało jeszcze tyle czasu. Tyle poranków i wieczorów we dwoje, tyle weekendów, podczas których On miał wolne. Bała się go, ale teraz najsilniejszym uczuciem była nienawiść do własnej matki. To ona ją mu zostawiła, to ona nigdy nie interesowała się tym, co Kinga czuje. Wiecznie zajęta karierą, nieobecna, teraz stała się dla nastolatki kimś obcym, kto był przyczyną jej tragedii. Bo przecież gdyby była dobrą żoną i kochanką, najdroższy tatuś, jej największy przyjaciel nie zrobiłby tego! Tak! Kinga nie miała teraz wątpliwości, kogo winić za swoje cierpienie. Świadomość tego przepełniała ją bólem, ale była również doskonałym usprawiedliwieniem, dzięki któremu mogła pozbyć się wyrzutów sumienia.

Wreszcie zaczęła patrzeć na tę sprawę zupełnie inaczej. Jej zmęczony umysł błądził, a coś z wewnątrz nakazywało współczuć ukochanemu ojcowi, który zapewne tak jak ona żałował tego, co się stało. Niemożliwe przecież, by było to dla niego przyjemnością!***

Przed nimi było jeszcze tyle rozkosznych chwil pełnych cielesnego upojenia, że nie był w stanie myśleć o pracy, która czekała go następnego dnia. Zdawał sobie sprawę, iż wraz z Kingą stanowią teraz parę zakazanych kochanków, związek, które społeczeństwo surowo karze. I właśnie to go w tym najbardziej podniecało. Dotychczasowy seks z Julią był dla niego rutyną, przewidywalnym, schematycznym rodzajem przedstawienia, w którym on i jego żona udawali pożądanie oraz namiętność. Natomiast seks z niewinną, bezbronną, a jednocześnie dostępną Kingą smakował jak zakazany owoc zerwany na oczach samego Boga. Tak - bez wątpienia sięgnie po niego jeszcze raz!
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

SPRAWDZONE


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.