Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 243:Głupie Walentynki! Ostrzegam was , nie...

« poprzedni dopis
 
Głupie Walentynki! Ostrzegam was, nie obrażajcie ich, bo się zemszczą.

O, na przykład ja, umieram, bo ząb mnie nawala.

Ok, ok, bolał już w grudniu, potem przeniosło się na zapalenie węzłów chłonnych, a potem na zapalenie gardła... ALE! było już dobrze a tu znowu...

Widziałam dzisiaj w wypożyczalni DVD plakat z mojego ukochanego filmu "Zakochana Jane". pomyślałam, ze chyba nie zauważą, jak go zabiorę... Nie, żartuję tylko. I muszę, muszę, muszę, MUSZĘ iść na "Pokutę"! Nie dość, że uwielbiam takie filmy, to jeszcze kocham Keire Knightley i Jamesa McAvoya.

Ała.. Mój dziąbek ):

A, i zapomniałam powiedzieć, że dzisiaj staliśmy PONAD DWIE GODZINY na dworze, bo ktoś zadzwonił, że jest bomba w szkole. No, potem się okazało, że to tylko petarda... No, ale, dwie godziny! Przez to obiad się opóźnił, nie miałam informatyki i mojej ulubionej biologii, za to miałam znienawidzoną przeze mnie historię. Ugh. A potem jeszcze polski, zgarnęłam kolejną piątkę. A potem kółko u pani Dablju. I poszłam szukać otwartej budki z biletami miesięcznymi, ale oczywiście wszystkie były zamknięte. No to poszłam do wypożyczalni DVD z Ankiem-Banankiem i obejrzałyśmy "Miłość i inne nieszczęścia". A potem okazało się, że mój kieszonkowy rozkład jazdy jest przestarzały i czekałam przez to przez pół godziny na mrozie.

I wróciłam do domu przed dwudziestą.

Tata mnie wygania.

Zły tata...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.