H2O - piętnaście lat później

theMarshall 24

Od: 30.03.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 53,


Opis świata:

Serdecznie zapraszam fanów serialu! Kto nie oglądał, a ma chęć się dopisać, to zachęcam - a nawet zalecam - do obejrzenia przynajmniej czterech czy pięciu pierwszych odcinków, w celu zapoznania się z bohaterami i ich osobowościami. Późniejsze dzieje serialowe raczej nie muszą mieć większego wpływu na rozwój opowiadania… ale mogą.

Osobiście już od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem przerobienia tego serialu na jakąś mroczną opowieść. Kiedy jednak zacząłem obmyślać fabułę, zdałem sobie sprawę, że wszystko, co ostatnio wychodzi mi spod pióra, to fanfic. Postanowiłem więc dać sobie spokój, ale że szkoda mi tego pomysłu, proszę Was, szanowni autorzy, o pomoc w jego realizacji.A więc zaczynajmy!

Rikki Chadwick, po dość burzliwej kłótni z przyjaciółkami, opuściła rodzinne miasteczko i zamieszkała w mieście Canberra. Jak wiemy z serii, nie pasowała do nich, więc skończyła samotnie w stolicy z fochem na cały świat, bez skrupułów korzystając z rozwiniętych przez lata mocy oraz magii księżyca. Pamiętajmy, że dziewczyny są już dorosłe i pełnia nie działa na nie jak marihuana (co można dostrzec w kilku odcinkach), lecz daje potężnego kopa zmysłom. Budzą się w nich najbardziej mroczne cechy, z czego z zadowoleniem korzysta samotna buntowniczka.

Pozostałe dziewczyny żyją sobie na Złocistym Wybrzeżu z przyziemnymi, względem byłej przyjaciółki, problemami.

Nieważne, w którą stronę pójdzie fabuła, proszę jedynie o zachowanie mrocznego klimatu, ale nie doprowadzać do makabry. I darujmy sobie wzruszające uniesienia miedzy dziewczynami – ich konfrontacja jest nieunikniona.

Dopisy:

1. Rikki trzasnęła drzwiami od biura szefa z taki...  22.04.2009 3 czytaj»
2. „Mozaika barw . Ciemne kształty poruszające...  30.05.2009 czytaj»
3. Dziewczyna przewróciła oczami...  31.05.2009 czytaj»
4. Dziewczyna oburzona podeszła do drzwi...  09.05.2010 czytaj»