Myślodsiewnia  zobacz opis świata »

Dopis 3:Hej , tutaj Pu dobra rada , zaraz problem...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Hej, tutaj Pu dobra rada, zaraz problem rozwiążemy. W sumie to ja Ci powiem co bym zrobiła, o może tak będzie najlepiej.

Nie znam sytuacji, detali i Ciebie. Nie wiem czy dobrze odczytałam Twoje wypociny, ale wydaje mi się, że chodzi, że chcesz z kimś być, ale się nie udaje, bo owy ktoś jest daleko, albo ma Cię w nosie? Tak to odczytałam.

To ja Ci coś powiem – mam to samo. I wiesz co? Nie przejmuję się tym, bo skoro ów ktoś ma mnie gdzieś, nie chce tego co ja… To niech żałuje. Bo my Ks jesteśmy zajebiści i boscy.

„ Mówi się też, że dla zakochanych nie ma granic... i dla przyjaciół też. Ale to jedno, czy drugie? Bo coraz trudniej zrozumieć mi jest samego siebie...”. I nie próbuj siebie zrozumieć. Ja wychodzę, z założenia, że tylko nudni ludzie są w stanie siebie zrozumieć. Bo przecież mają prosto poukładane wszystko, zasady, reguły, plany. Wszystko działa niczym szwajcarski zegarek. A tak… Chaos! Bałagan! Nieprzewidywalność! Spontan!A ja mam taki problem, że pocą mi się stopy. W sumie to zima jest, więc problemu nie ma.

Ale inny problem jest taki, że nie potrafię się pohamować ze śmiechem. Czasami są takie sytuacje, kiedy nic tylko nos na dół, cisza i zaduma. A ja nie potrafię! Owszem czuję smutek, ale chce mi się śmiać. Jakaś reakcja obronna? Czasami sobie wyobrażam moją prababcię, która została przejechana przez samochód i się biedaczce zmarło, czasami pomaga i przez chwilę jestem cicho, ale rzadko… Kurde, ja naprawdę chce być cicho, myśleć sobie razem z innymi. Ale nie mogę! Znaczy – myśleć mogę, ale przestać się śmiać…

Hehe. Nie mogę…
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

nie wiem czy o cho, czy nie o to :P


Hah, mam nadzieję, że myślodsiewnia Ci pomoże.
Mam ten sam problem.
Hehehehe buahaha ^^ :D

Dzięki, Pudło, za radę, ale z tym, że ten ktoś ma mnie gdzieś, to tak nie jest...


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.