Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 685:Hej , Witaj przybyszu , który jest złakniony...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Hej,

Witaj przybyszu, który jest złakniony informacji o cudzym życiu, cudzych problemach i przemyśleniach. Usiądziesz może koło mnie? Zobacz jak ładnie świeci latarnia przez okno. Nawet jak zasłonię roletę to prześwituje i oświetla biurko na zielono. Denerwujące kiedy chcę zasnąć, ale z drugiej strony coś pięknego. Nie, bardziej denerwujące niż piękne, zgadzam się. Usunęłabym ją, ale wiesz… Nie mam chodów u prezydenta miasta. Tak, tak. Tutaj też jest prezydent.

Co tam u mnie… Wiesz zapisałam się na korepetycje z włoskiego. Będę dumnie uczyła się trzeciego języka, może się w końcu nauczę jakiegoś porządnie. Nie, nigdy nie polubię niemieckiej gramatyki. Angielska jest nadal dla mnie zagadką, ale coś tam muszę umieć, skoro przepuścili mnie na drugi rok.

O! Studia za niedługo. Fajnie. W sumie to od pierwszego września jestem na bieżąco, bo dzwoni do mnie moja grupa i pyta się co, jak i kiedy. Dzisiaj pisała Lupa, żeby się zapytać kiedy jest rozpoczęcie. Głupia czy co? Wiadomo, że pierwszego. Może chciała jakoś zapełnić skrzyknę wiadomości odebranych? Bo mam wrażenie, że jestem jej jedyną koleżanką.

W sumie to już mi się nie chce z Tobą gadać, przyjacielu. Więc spadaj i idź podsłuchać życie innych gdzieś indziej.Pozdrawiam,

Pudełko

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.