Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 642:Hmm… Jakoś tak inaczej . Pogoda zmienna i...

« poprzedni dopis
 

jowi 23

Od: 05.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 2,

Dopisów: 122,


Hmm… Jakoś tak inaczej. Pogoda zmienna i zmienna ja oraz moje plany. Pewnego dnia, podczas spaceru z Michaliną, spotkałyśmy Bartka (jej kolega), cztero godzinna rozmowa, dość miłe wspomnienia i ogrom śmiechu. Fajnie.

Wczoraj długa rozmowa z Joanną, zboczuch jeden opowiadał o takich rzeczach, że brak słów. Dzisiaj rozmowa z Adamem, zboczona rozmowa z Adamem.

Albo ja coraz bardziej się gorsze i przyzwyczajam, do tego typu rozmów, albo jestem tak bardzo zboczona, ze mi to nie przeszkadza… Sama już nie wiem.

Kolins się wczoraj odezwał, ale byłam niemiła, chamska, wredna i dość szybko sobie darował.

A! Mam moje nowe, małe (ale duże), cudeńko. Może i nie jest najlepszy i nie ma 14 milionów pixeli, ale jest mój. Jest mój, jest cudowny, robi piękne zdjęcia i jest to ten wymarzony.

Od soboty tak łażę bez sensu z nim zawieszonym na szyi i robię zdjęcia. Wszystkiemu, dosłownie wszystkiemu. Wczoraj na alei leżało puste opakowanie po „durex’ie”, rzecz jasna, zrobiłam fotę. Skacząca Mała, bijąca się z Kubą Daria, malująca paznokcie Joanna, jacyś trzej dziadkowie jadący na rowerach, pełno różnych robali, rośli, zwierząt… W sumie już około dwóch tysięcy zdjęć… I tak przynajmniej połowa nadaje się do wykasowania ;p

Cały czas się uczę z niego korzystać. Każdego dnia odkrywam kolejną funkcję i jestem nią zachwycona… hahah :D Jak takie małe coś, może uszczęśliwić człowieka.

Dobra uciekam, bo burza mi tu idzie… Takie czarne chmury zmierzają wprost na moje okno… I chyba nawet już grzmi…
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.