Śmiech to zdrowie!  zobacz opis świata »

Dopis 5:HOROSKOP NEGATYWNY z...

« poprzedni dopis
 

Blue_Dragon 18

Od: 16.02.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 1,

Dopisów: 65,


HOROSKOP NEGATYWNY - z przymrużeniem okaBARAN

Namolny i bezczelny pyszałek. Pcha się wszędzie tam, gdzie go nie chcą. A jeżeli już go gdzieś chcą, to zaraz i tak nie chcą. Zawsze znajdzie powód, aby się wkurzyć bez powodu. Działa zanim pomyśli. Zanim pomyśli zaśnie. Wg.Barana wszyscy dokoła to idioci, bo wszystkich mierzy swoją miarą. Miłość - gorąca, szybka i krótka. Bo się spieszy do domu.

Strzeż się Barana.

BYK

Nie tak namolny i bezczelny jak Baran, za to większy mitoman. Gdy złowi płotkę opowie, że złapał rekina, gdy nadepnie jaszczurkę, opowie, że napadł go krokodyl. Jako pracownik - lojalny i wierny - jak mąż w delegacji. Uparty do granic - ten znak powinien nazywać się Kłapouch, bo Osioł nie wypada. W miłości - dużo więcej mówi, dużo mniej może.

Strzeż się Byka.

BLIŹNIĘTA

Lekkoduch i balangowicz. To znak dwulicowy, powierzchowny i plotkarski. Jeśli chcesz powiadomić o czymś wszystkich znajomych, powiedz to Bliźniakowi w tajemnicy. Kłamie z łatwością, nawet nie wiedząc, że kłamie. Szybko obiecuje i jeszcze szybciej o tym zapomina. W miłości - kocha jedną, flirtuje z drugą, uwodzi trzecią, żeni się z czwartą i szuka piątej. Szóste - nie cudzołóż.

Strzeż się Bliźniaka.

RAK

Frustrat. Jako kierowca najlepiej jeździ na wstecznym. Zawsze niedowartościowany. Trzeba go chwalić, nawet gdy nawali. Mów mu wtedy, że nikt by tego lepiej nie spieprzył. Łatwo popada w nałogi. Gdy nie ma co pić, upaja się swoim nieszczęśliwym losem. Płaczliwy romantyk-erotoman. Nieszczęśliwie zakochany może rzucić się z okna, ale co najwyżej z parteru, i to wezwawszy uprzednio pogotowie.

Strzeż się Raka.

LEW

Zarozumialec i narcyz. Jest jedna osoba, którą ceni i szanuje ponad wszystko - zgadnij kto to. Często rozmawia sam ze sobą, bo lubi inteligentnych rozmówców. Za przyczynę swoich niepowodzeń uważa zawsze innych. Uwielbia wydawać rozkazy, najczęściej sprzeczne. W miłości - samowystarczalny. Tylko czasami odczuwa brak drugiego lustra.

Strzeż się Lwa.

PANNA

Jak to panna - i chciałaby, i boi się, i chciałaby się nie bać, i boi się chciałabyć. Panna to znak niezdecydowany i strachliwy, maruda i maminsynek. Na starość upierdliwy sknera. Poucza wszystkich i wszędzie, najchętniej w dziedzinach zupełnie sobie obcych. Panna gdy kocha to poczeka, aż jej przejdzie.

Strzeż się Panny. Wybieraj Mężatki.

WAGA

Jełop jakich mało. Rozważa każdą decyzję do momentu, aż sprawa sama się rypnie. Udaje przyjaciela wszystkich. I większość się na to nabiera. Dzięki temu spokojnie wydaje pożyczone pieniądze. Waga jest w miłości ostrożna, Jak jeż po trzykrotnym zawale.

Strzeż się Wagi.

SKORPION

Jest zawistny, fałszywy i podstępny. To mu się przydaje w pracy. Zawsze potrafi zrzucić winę na kogoś innego. Typowy choleryk. Ale rozsądny. Atakuje tylko słabszych. Ma też wady - jest rozrzutny - najchętniej wydaje pieniądze innych. W miłości perwersyjny i zaborczy jak komornik przed emeryturą.

Strzeż się Skorpiona.

STRZELEC

Lekkomyślny, nieodpowiedzialny i wesoły. Typowy głupek wiejski. Gaduła - nawet wtedy, gdy nikt go nie słyszy. Ma dobre serce - krzywdę innym robi niechcący i mimochodem. Jest bezpośredni - zawsze Mówi prawdę w oczy. Żałuje później. Gdy zrozumie, co powiedział. Typ męczennika - męczy go rodzina, męczy go praca, męczy go odpoczynek. Wszystko go męczy, oprócz podróży.

Strzeż się Strzelca.

KOZIOROŻEC

Pracowity, drętwy nudziarz. Koziorożec to także największy lizus ze wszystkich znaków Zodiaku. Nie może żyć bez wazeliny. Takich kochają szefowie. On sam kocha tylko wtedy, gdy jest szansa na pokaźny spadek.

Strzeż się Koziorożca.

WODNIK

Przemądrzały, roztargniony fanfaron, podczas dyskusji obstaje przy swoim i żaden argument do niego nie dociera. Nie zdziw się, gdy na umówione spotkanie przyjdzie spóźniony godzinę i do tego w inne miejsce. Myli mu się wszystko. Jest w stanie pomylić Holendra z Norwegiem, Fina z Chińczykiem, a nawet Włocha z Włoszką.W miłości rozwiązły jak stare sznurowadła.

Strzeż się Wodnika.

RYBY

Wyrachowane i cyniczne ofermy. Czerpią przyjemność z manipulowania innymi. Mistrzowie intryg – napuszczają jednych na drugich udając świętoszków. Mają problemy z liczeniem. Zawsze się mylą. Ale tylko na swoją korzyść. Urodzeni politycy. W miłości szantażują samobójstwem. Albo rozwodem. Albo ślubem.

Strzeż się Ryb.A Wy, kochani, spod jakiego to znaczka jesteście - co? ;-)

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.