Oi!  zobacz opis świata »

Dopis 22: I oto w naszym...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***I oto w naszym opowiadaniu przyszedł czas na prawdziwe kłotopy, na pradziwe sprawy i ważne myśli i rozmowy. To tyle jak ode mnie - narratora, wracajmy do opowiadania i posłuchajcie jakie problemy mają nasi bohaterowie...***- Pu... Powiedz mi czy ty masz jakiś problem? - zapytał Panek wyciągając jakiś stary, brudny, rozpadający się zeszyt i ołówek, który ukardł kiedyś z Ikei.

- Pojebało cię? Co robisz?

- Chcę napisać o nas wszystkich książkę - powiedział chłopak uśmiechając się szeroko. Pu zaczęła się śmiać jak głupia, ale w końcu powiedziała, że to niezły pomysł, bo z tego będzie kasa na wino.

- Mam problemy ze stopami, wiesz często mi śmierdzą i glany taki dziwny im zapach nadają... - Panek wszystko posłusznie zapisał i podszedł do kolejnej ofiary.

- Mała jaki ty masz problem?

- Będę miała synka Zeflika i córkę Maślankę! - krzyknęła i odwróciła się na pięcie.

- A ty Tygyrs jaki problem masz?

- Zrobiłem ino dwa dziecioki, a mom mnostwo imion dla nich... Dziołcha to by była Kunegunda... - zaczął wymieniać imiona, a Panek radośnie wszystko zapisywał.

- Kary? Domka? Macie jakieś prawdziwe problemy?

- Tak. Domka ma HIV, ja mam Fiuta i może być HiFi - zaśmiał się Kary.

- Karemu fiutek nie staje i mówi, że dlatego, że mam HIV, ale to nie prawda, bo... - Domka zaczęła tłumaczyć co, gdzie, z kim i dlaczego. A Panek zapisywał.

- Irek? Masz jakieś problemy? - Irek zasnął gdzieś w karetce i gadał przez sen. Panek zignorował to i spojrzał na zapisane karki. Było tego dużo, dużo. Dopisał:

"Panek tesz ma problem. Mam takih znajomyh jakih opisałem. Przejebane,nie?".

- Dresy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - krzyknął ktoś i cała piajana gromada zerwała się, aby się bić. Panek schował notesik i również ruszył do ataku. A Miłka zakrdła się do karetki i schowała się pod siedzeniem. Ona im pokarze!
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

ojuj dalej, ja idę obierać mniomnioki...


o LOL :D :D :D :D :D


 


czyżby to (ż)aluzja do pewnego komentarza?? :D:D:D:D


tak :P


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.