Samotność  zobacz opis świata »

Dopis 159:I znowu . To samo . Od nowa . I ci...

« poprzedni dopis
 

The_Stroy 3

Od: 27.01.2011,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 13,


Kiedy?

I znowu. To samo. Od nowa.
I ci ludzi tak szczęśliwi.
I ta czerwień, i kwiaty, i serca.
A w głowie coś się porusza.
Cichy wewnętrzny morderca.
Gdy spotkam miłość to ją pochwycę.
Rękami ją złapię z całej siły.
Przyprę do muru.
Nie będę ja miły.
I wrzasnę prosto w twarz:
Czemu nie przychodziłaś
Gdy mej woli kończyły się siły?
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 8

Wiersz bardzo zacnie komponuje się z grzybem atomowym w Twym awatarze.^^ Wręcz idealnie.

Wsadź sobie tego grzyba w buty.

@Love

Wtf? Wybacz, ale nie zrobię tego...

Ala, ja przecież nie do ciebie. Zwracam się do właściciela awatara, żeby trochę uruchomił wyobraźnię i się zastanowił. Jest tutaj kilkoro takich mądrych którzy lubią się bawić w wampiry, grzyby i inne takie. Wydaje się wam że to tylko kwestia jednego klik, i już. Komputer wyłączony a my idziemy na ciasteczko.
Obraz ma to do siebie że się powiela i wpływa na umysł. Warto wspierać te obrazy które promują dostatek, miłość, radość, słowem życie. Dlatego mówię, wsadź sobie tego grzyba w buty.


Coś się tak uczepił mojego awatara? Twój? Czemu mną komenderujesz? Co? Wiesz dlaczego sobie taki awatar ustawiłem? Bo właśnie takiego myślenia ma dość! Tak jakby to coś zmieniło! Więc co - mam mieć "słitaśnego awka" na widok którego za każdym razem będę rzygał? Tak jakby to było jedyne miejsce w którym widać takie rzeczy - pooglądaj telewizje, poczytaj gazety - tam co chwile wojna, katastrofa, zamach. W porównaniu z tym mój awatar to kropla w morzu! Ale oczywiście - ale ciebie to objaw negatywnego myślenia. Zresztą - mi to wisi.

@The_Stroy

Nie ma po co się bulwersować. Love odwołuje się jedynie sposobu funkcjonowania mózgu. Wszystko co widzimy (między innymi oczywiście) wywołuje jego reakcję. Na mej uczelni jest nawet specjalizacja zwana neuroinformatyką, gdzie studenci uczą się np. jak za pomocą odpowiednich akcji wytwarzać określone reakcje mózgu, dla przykładu (by to zobrazować) jak projektować interfejs graficzny, by wywoływał stan przyjemności, czy też ekscytacji u odbiorcy. Rozumując w takich kategoriach twoje tłumaczenie przestaje być sensowne (nie dotyczy tematu). Oczywiście możesz mieć taki awatar, jaki Ci się podoba. Nikt Ci tego nie zabroni. Natomiast innym użytkownikom może on nie przypaść z wiadomych względów do gustu - wypada wziąć to pod uwagę;)W sensie Twoje argumenty też są ważne, ale dotyczą czegoś zgoła innego od tego, o czym jak przypuszczam pisze kolega Love.

Chciałam tylko pomachać łapkami i zaznaczyć, że nikt tu nikogo nie ocenia (ani sposobu jego myślenia). Pojawia się tu jedynie opinia na temat awatara (co za dziwna sprawa, że ten obrazek nazywa się właśnie w ten sposób).

;)

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.