Czerwony Kapturek  zobacz opis świata »

Dopis 12: Idziemy do mojego ulubionego klubu . Tańczy...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- Idziemy do mojego ulubionego klubu. Tańczy się tam, pije, pali, a wolnych chwilach uprawia seks w toaletach – spojrzałam na Tomasza. Zatrzymał się i otworzył szeroko usta.

- Seks w kiblu? – Zapytał rozmarzonym głosem. Pokiwałam głową.

- To tutaj.

Staliśmy przed nowym budynkiem z błyszczącym napisem „ Underground”. Do środka wchodziło mnóstwo ludzi, którzy byli ubrani tak jak ja. Tylko Tomek wyglądał jak uflok. Ściągnęłam swoją bluzę i założyłam na Tomka. Wyglądał lepiej. Wyciągnęłam nóż, który nosiłam przypięty do paska i zaczęłam obcinać włosy chłopakowi. On był taki skołowany, że nie zaprzeczał, nie ruszał się i nie mówił. Wlepiał swoje oczęta tylko w klub i w tyłki lasek, które tam wchodziły. Lowelas zapewnie miał ochotę na spróbowanie seksu w łazience.

- Gotowe! – Cofnęłam się i spojrzałam na niego. Wyprostował się i wyglądał nieźle. Podeszłam i uderzyłam go otwartą dłonią po twarzy.

- Co robisz? – Zapytał łapiąc mnie za nadgarstki.

- Rumieńce, matole. Idziemy – ruszyłam wolno i weszłam do środka. Moje ulubione miejsce było zajęte, ale przy barze stali znajomi. Udawałam, że ich nie widzę i pociągnęłam mojego nowego kolegę na parkiet. Chciałam, żeby wszyscy się z niego śmiali, żeby go wytykali palcami. Tak wiem wredna suka ze mnie. Tomek stanął naprzeciw mnie i spojrzał uważnie na moją twarz, a potem na koszulkę z napisem „patrz, ale nie dotykaj”. Muzyka opłynęła moje ciało, wdarła się siłą do mojego wnętrza i zaczęłam tańczyć. Tomasz także. Ruszał się naprawdę dobrze. Po pół godziny tańczyła koło niego jędrna, cycata blondyna. Zaczęła go całować, jednak on coś wyszeptał jej do ucha i natychmiast uciekła. Podszedł do mnie i uśmiechnął się.

- Jak mi idzieee? – Zapytał zaciągając końcówkę lekko, tak jak ja to czasami robiłam.

- Nieźle, ale co jej powiedziałeś?

- Że jesteś moją dziewczyną. Masz fajkę?
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Opakowanie przeszło samą siebie... Dżizys, dzięki Ci za wpis:

- z humorem

- podnoszący poziom

- na temat

- z klasą< ściska pudło, aż mu kokarda odpadła i wpycha do środka parę plusów >

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.