Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 826:Ile to już czasu minęło? Rok? Dwa? Pięć?...

« poprzedni dopis
 

Fasolka

Od: 14.07.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 2,


Ile to już czasu minęło? Rok? Dwa? Pięć? Więcej chyba nie, chociaż pewności nie mam. Nie mam pojęcia, kiedy ostatni raz byłam na piszmy.pl W każdym bądź razie dawno dawno temu...

Dziś zachciało mi się wrócić, ot tak, przypomnieć sobie stare dobre czasy. Ale dzisiejsze piszmy.pl nie ma w sobie nic z serwisu, w którym się kiedyś rejestrowałam. Po tym, który opuściłam, pozostał jedynie adres.

Jak to się stało? Kiedy? Jak to możliwe, że dokonano tyle zmian? Jak to możliwe, że zniszczyli tak ten portal? Bo tak, moim zdaniem go zniszczyli, i to bardzo. Brakuje mi wszystkiego, do czego się przyzwyczaiłam. Brakuje mi naliczania punktów za wpisy i "kupowania" możliwości rozpoczęcia opowiadania. Brakuje mi limitu znaków przy dopisach. To niby rzeczy, których nie powinno mi brakować, ale jednak... Pewne ograniczenia dawały mi poczucie tego, że żeby coś osiągnąć muszę się naprawdę postarać. Teraz mam wrażenie, że mogę wszystko, co - o dziwo - wcale nie jest pocieszające. Brakuje mi opowiadań, które po prostu się czytało w całości, a nie po jednym wpisie. A najbardziej brakuje mi starego dobrego ShoutBoxa czy jak to się tam później nazywało, w każdym bądź razie zawsze dobrego miejsca, gdzie można było pogadać z innymi użytkownikami.

Założyłam nowe konto - próbowałam usunąć stare konto, jednak nie znalazłam odpowiedniej opcji, więc jeśli przeczyta to ktoś posiadający odpowiednie uprawnienia, chętnie przyjmę pomoc, bo nie chcę łamać regulaminu, posiadając dwa konta - bo nie wyobrażałam sobie tego, jak miałabym "wrócić" do zupełnie nowego miejsca. Chociaż szczerze mówiąc, tęsknię za moimi plusami, które dostałam jeszcze dawno temu. One sprawiały, że czułam się w pewien sposób lepsza. A teraz znów jestem zwykłą nowicjuszką. Cóż, w sumie w każdej chwili mogę wrócić na tamto konto. Ale chyba jednak zostanę. Chcę zacząć od nowa i od nowa zasłużyć na pochwały od innych. Mam nadzieję, że uda mi się ten nowy start i z czasem poznam to miejsce i nauczę się je cenić tak samo jak "moje" stare opowiadam.pl czy później piszmy.pl.
Chociaż na razie mam co do tego wątpliwości...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.