Dyskusja nad propozycjami ulepszeń i zmian serwis  zobacz opis świata »

Dopis 16:Irytuje mnie to , że mi ciągle ubywa plusów...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Irytuje mnie to, że mi ciągle ubywa plusów. Spoko, nie chcę gadać o tym, czy są ważne, czy nie ważne, ale o tym, że mi ubywa i nie wiem za co. Nie wiem, które rzeczy zostały skasowane, dlaczego etc. Fajnie by było wiedzieć. :P
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

o faktycznie, ale mnie bardziej chodziło o to, że jak ktoś (zazwyczaj mod) usuwa mój dopis z punktami to ja bym chciała wiedzieć co to za wpis etc.


Weźmiesz mnie za lizusa, ale ... pomysł już zrealizowałem.


Zajrzyj do Komenty dla Ciebie.


Przełącznik u góry pozwala przeglądać tylko oceny i to połączone tj. te wystawiane i te wystawiane innym. Znacznie łatwej się w tym zorientować niż przeglądając wszystkie komentarze. Mam nadzieję, że Tobie i innym to narzędzie jakoś pomoże w tych trudnych czasach.


Lubię robić różne ulepszenie w serwisie, których potrzebujecie. Ale nie lubię kiedy się na mnie naciska, rozlicza i uważa moje oprogramowanie za swoje.


Już myślałem nad wykazem ocen, które nam dano i te, które my daliśmy. Wtedy byłoby łatwo sprawdzić za co dostaliśmy plusa/minusa i co zniknęło.


Swoją drogą ciekawe, bo odchodzący zwykle kasują opowiadania i swoje dopisy, a komentarzy, zwłaszcza tych złośliwych, bronią jak niepodległości.


Daję plus za dobry pomysł(nieważne, że ja też go miałem:).


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.