Dyskusja nad propozycjami ulepszeń i zmian serwis  zobacz opis świata »

Dopis 4:Ja mam dwie uwagi . Po pierwsze...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Ja mam dwie uwagi.Po pierwsze chciałabym komentować w szkole pisania. Zaniedbany toż to strasznie ogród, a wśród chwastów beznadziejnych opowiadań kryją się perełki. Moderatorzy nie ogarniają tego wszystkiego, a ja nie czytam w szkole pisania, bo nie mogę komentować. Nie mówię, żeby włączyć funkcję – plus i minusy, ale żeby móc dawać komentarze.

Po drugie – kiedy komentuję wpis i daję plusa, tudzież nie to jak chcę wrócić do miejsca w którym czytałam to mi się pokazuje pierwsza strona opowiadania, a ja będąc na szóstej w połowie czuję dziwną niechęć, że mam szukać wpisu, który przed chwilą skomentowałam…

Wygodniej by było, że wraca się do miejsca w którym się czytało.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 7

Zgadzam się z obiema uwagami ;p


Trafna uwaga, Pudelko, sprobujemy o tym podyskutowac


 


Komentowanie przez wszystkich poza moderatorami w "Szkole pisania" zostało uniemożliwione, bo pojawiało się wiele złośliwości do niewprawnych wpisów początkujących piszących. Często były to osoby normalnie zachowujące się przyzwoicie, natomiast niewprawne wpisy ich prowokowały i niepotrzebnie zniechęcały osoby raczkujące w pisaniu. Bałbym się to znowu puścić na żywioł.


Może sensownym byłoby wprowadzenie moderowania komentarzy do szkoły pisania? Myślę o podejmowaniu przez moderatorów decyzji o opublikowaniu bądź nie danego komentarza, zanim ktokolwiek poza autorem i moderatorem pozna jego treść. Znowu się wkopuję w informatyczną trudność tego rozwiązania, ale to jedyne co mi przychodzi do głowy. Jeszcze zapytam moderatorów, chociaż oni nie pamiętają tych dawnych nieprawidłowości.


Co do powrotu po skomentowaniu to oczywiście powinno wracać na tę samą stronę. Muszę sie przyjrzeć dlaczego tak nie jest i poprawić.


W sumie uranie, sądzę, że to będzie zbyt kłopotliwe dla moderatorów, a raczej moderatora bym powiedziała, ale cóż...


Może powrócić do komentowania, a mod po prostu będzie patrzył, który komentarz jest w porządku, a który złośliwy i te drugie kasował?


Do czego pijesz, Vee?

Popieram propozycje Pudełka.

Keen, nie widź wszędzie jakichś dodatkowych podtekstów... Po prostu na stronie pracuje dwóch modów - ks i Ty, dobra, wspomniałam o jednym, bo ks-a jest więcej i wydawało mi się, że przeglądanie wszystkich komentarzy i jakieś akceptowanie ich dla dwóch osób jest zbyt obciążające.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.