Wakacje Nietoperza  zobacz opis świata »

Dopis 30: Ja tylko wiem , że piliśmy...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- Ja tylko wiem, że piliśmy wino - Severus zamoczył palec w kawie i go oblizał.

- A potem?

- Co potem? Spałem - czarodziej wzruszył ramionami.

- Pończocha w twojej szacie, wymięta koszula, mój but gdzieś się zgubił... I nic ci nie świta? - Isabell ze złości walnęła ręką w stół.

- Nie, nic. Boli mnie głowa. Idę spać - Severus wstał i natychmiast usiadł. Położył głowę na skrzyżowanych rękach i zasną w ciągu minuty. Isabell ciężko westchnęła i upiła łyk kawy.

- Dzień dobry, jak się wam spało? - Victoria już odświeżona weszła do kuchni. Tym razem nie użyła perfum, ale założyła nowy krój szaty prosto z wystawy sklepowej.

- Dobrze, ale mamy kaca - Isabell uśmiechnęła się blado.

- Ognista noc, przed kominkiem. Widziałam was, bardzo mocno się przytulaliście - Victoria zaśmiała się perliście budząc przy tym Severusa.

- Zamkniesz się stara krowo? Bo jak nie to zawołam Voldemorta i on cię zbije! - Severus dumnie wyprostował się i wyszedł z kuchni zostawiając oniemiałe panie. Położył się na kanapie w pokoju i zasnął.

- Voldermort? Kto to, jakaś nowa gwiazda filmowa? - Zapytała obojętnie Victoria. Isabell przytaknęła i chciała pogłaskać przyjaciółkę po ramieniu. Jednak zamiast wolną ręką, chciała pogłaskać ją tą z kubkiem kawy. Victoria drugi raz tego poranka musiała się przebierać. A półprzytomna Isabell położyła się na kanapie obok Snapa i przykryła ich ogromnym, różowym kocem.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

\"Bo jak nie to zawołam Voldemorta i on cię zbije!\"

To brzmi jakby mówił: bo się poskarżę mamie!

To tak specjalnie?

tak ;P miało wyjść śmiesznie :P

I wyszło;] A kto to jest Voldemord? powaliło mnie to;]

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.