Księżniczka  zobacz opis świata »

Dopis 81: Jak nastoletnie księżniczki bawią...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***Jak nastoletnie księżniczki bawią się.

Ubieram się w długie spodnie i koszulkę, biorę plecak i wychodzę.

- Mamo, śpię u Gośki! - krzyczę jeszcze w głąb domu przed zamknięciem drzwi. Mama coś tam odpowiada, pozwoliła mi bez problemu spać u Gosi. Zakładam adidasy i zbiegam szybko po schodach, biorę rower i za pół godziny jestem u przyjaciółki. Wchodzimy do niej do pokoju.

- Gotowa? - pyta z wypiekami na twarzy. Kiwam głową. Pokazuję zaproszenia, które skserowałam. Wyglądają jak oryginał.

- No to zaczynamy - Gośka bierze lakier do paznokci. Po chwili błyszczymy czerwonymi pazurkami. Wyjmuję krótką spódniczkę i skąpą bluzeczkę, potem jeszcze makijaż. Oczy mocno pomalowane, a usta błyszczące kuszącą czerwienią. Włosy prostujemy sobie nawzajem. Wyglądamy na starsze, tak się właśnie czuję - starsza i dorosła.

Wychodzimy, rodzice Gośki oglądają telewizję.

- Śpię u Magdy!- krzyczy i zamyka drzwi. Plan idealny.

Wpuszczają nas bez problemu na imprezę, bawimy się świetnie i cudnie. Jesteśmy małymi księżniczkami. Podchodzi dwóch przystojniaków i flirtujemy. Piwo, jedno, piąte. Bawię się świetnie. Co z tego, że mam trzynaście lat, że powinnam już spać, co z tego jak mam malinkę na szyi i wymacane piersi. Mój przystojniak jest ładny, ma super auto i całuje bardzo dobrze. On mnie gdzieś ciągnie... Ja nie chcę iść, ale on mnie siłą, mamo! Gwałt na własne życzenie? 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.