Dedykacja Noworoczna na kalendarz Piszmy.pl  zobacz opis świata »

Dopis 1:Jako dedykację umieściłbym podobny lecz...

 

tygrysek74 113

Od: 03.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 12,

Dopisów: 287,


Jako dedykację umieściłbym podobny lecz nieco zmodyfikowany tekst, który jest też w moim profilu na NK. Bardzo mi się on podoba i wydaje mi się ponadczasowy. Jednak po to jest ten temat, aby przedyskutować to i dojść do jakiegoś meritum ;)Oto tekst:Nie jest ważne,gdzie mieszkamy i ile mil nas dzieli. Nie jest ważne, kim jesteśmy i jak na imię mamy. Lecz ważne jest to, że z serca oraz głowy płynące teksty tu składamy/po sobie zostawiamy. Niech Nowy Rok 2009 przyniesie radość, nadzieję, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się spełnią wszystkie marzenia, niech dorzuci garść nowych do spełnienia, bo tylko one nadają życiu sens. ^_^Co do grafiki... nie mam w tej chwili pomysłu, choć kiedyś podobało mi się logo "opowiadam" i można by było coś z nim pokombinować ;)EDITNaszła mnie pewna myśl odnośnie grafiki. Być może trwało by to nieskończenie długo, ale ciekawym pomysłem by było umieścić po prostu na tle powiększonego logo nicki pisarzy :)

Wiem, że to może być nierówna walka, ale przecież każdy szybko by się mógł określić...(chyba)avatar+nick i na tło i gotowe :) Wiem, że poszedłem po najmniejszej linii oporu, ale wciąż myślę też nad czymś innym :P
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Znowu tygrysku jesteś niezstąpiony w tworeniu klimatu (ale + ci nie dam, bo całą pulę musiałabym przeznaczyć tylko dla ciebie ;P)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.