Co byś zrobił, gdybyś...  zobacz opis świata »

Dopis 41:Jako osoba z mocno opóźnionym refleksem...

« poprzedni dopis
 

jenna 39

Od: 04.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 1,

Dopisów: 86,


Jako osoba z mocno opóźnionym refleksem, muszę przyznać, że absolutnie nic. Przynajmniej na początku. Tyle razy siedzę w domu, znudzona do granic możliwości, i wyobrażam sobie że przydarza mi się coś fantastycznego i intrygującego, że prawdopodobnie na początku nie zwróciłabym uwagi na leżący granat.

Po dziesięciu-dwudziestu sekundach dotarłoby do mnie, że, o cholera, ktoś mi wrzucił granat do pokoju. Wtedy naturalnie podeszłabym do okna, żeby - jakie to oczywiste - znaleźć sprawcę. Prawdopodobnie oczekiwałabym ubranego w długi, ciemny płaszcz i zakrywający oczy kapelusz podejrzanego mężczyznę z workiem granatów zarzuconym przez plecy, żeby nie było żadnych wątpliwości. Kiedy wychyliłabym się, żeby zobaczyć całą ulicę z granatu zacząłby ulatniać się gaz, bo znając moje szczęście nie trafiłabym na szybką śmierć spowodowaną krótkim acz efektownym bum, tylko dusiłabym się w męczarniach przez dobre dziesięć minut.

Chociaż nie, nie udusiłabym się. Ponieważ i tak stałabym przy oknie, prawdopodobnie po prostu bym z niego wyskoczyła. I wylądowała na balkonie sąsiadów dwa piętra niżej w dobrym przypadku, na chodniku pięć pięter niżej w złym.

A potem nawiedzałabym do końca dni tego kretyna, który wrzucił mi granat do pokoju i przerwał sesję oglądania "Życia na fali".***

Co byś zrobił, gdyby brudny, pijany, śmierdzący i ewidentnie jedną nogą na tamtym świecie bezdomny poprosił cię o przedśmiertny uścisk?
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Dobre;) Za pomysłowość plusik;)


Świetne hasło. Świetny dopis. Już masz drugi plus ode mnie, świetnie piszesz ;D

Trochę za dużo tu słowa ,,świetnie".
Świetne hasło. Rewelacyjny dopis. Powalająco piszesz, o, lepiej ! ;>

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.