Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 691:Jakoś dziwnie jest mi tu w serwisie ....

« poprzedni dopis
 

Keen_Student 190

Od: 05.03.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 17,

Dopisów: 404,


Jakoś dziwnie jest mi tu w serwisie. Kiedy zajrzę, rzadko zdarza się, abym spotkał kogoś znajomego. Przykro mi, gdy nie widuję znajomych nicków. Oczywiście to dobry znak - serwis się rozwija, ale w moim sercu panuje pustka.

Nie mam ostatnio czasu, by tworzyć i moderować. Ginę w nawale prac, w zmasowanym ataku codziennych zdarzeń. Nade mną formuje się coraz większa liczba problemów i niczym chmura burzowa grozi mi tym, że trafi piorunem. Jest mi naprawdę ciężko - już nawet nie obchodzi mnie, co o mnie myślicie.

Serce mi się kraja, kiedy nie mogę lub nie potrafię nic stworzyć, a właśnie nadszedł taki moment. Od dosyć długiego czasu nie stworzyłem niczego nowego. Jeżeli już coś skrobnę, to zamykam się w świecie sonetów, gdzie opisuję wyimaginowaną miłość, która w rzeczywsitości zawsze mnie omija albo opuszcza bez słowa: "żegnaj".

Uświadamiam sobie wiele rzeczy. Trapi mnie wiele problemów. Męczy niepokój, ale już nie o jutro, lecz o dziś. Próbuję sobie wytłumaczyć, że będzie lepiej, że będzie tak jak dawniej, ale czasu nie jestem w stanie wrócić.

Jest mi ciężko, lecz wciąż wierzę, że się podniosę. Że zacznę tworzyć, i że odniosę sukces.

Trzymajcie za mnie kciuki.Wasz Kamil Boląca-Głowa-I-Złamane-Serce
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

W sumie w serwisie ciągle są te same osoby.


Pozdro!


Kamil, to chandra jesienna i przepracowanie - wrócą jeszcze słonaczne dni i natchnienie :))


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.