Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 58: Jest 30 . . . A to oznacza...

« poprzedni dopis
 

Drache 42

Od: 11.06.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 4,

Dopisów: 172,


***Jest 30... A to oznacza, że za skromne cztery dni zacznie się nowy rok szkolny. Nie, żeby marudził, w końcu jestem już studentem, ale szkoda mi brata. Znowu długie dni w szkole, znowu kucie i kucie. Ale nie odmówię sobie przyjemności zajrzenia tam w poniedziałek o dziewiątej, bowiem dla absolwentów jest osobne miejsce na boisku, w trakcie apelu. Już widzę tę ścianę czerni, galowe stroje... I banda ludzi ubranych jak kto chce, bo ich nie interesuje odpowiedni ubiór w ten dzień. Ach, życie jest jednak piękne!Ostatnio ilość moich wpisów dramatycznie spadła. Pewnie jakość też, w końcu miałem długą przerwę w ich dostawianiu. Poza tym jak mam tworzyć kilka epopei, skoro nagle Vivaldi wziął sobie urlop i sam nawet nie wiem, gdzie się podziewa? A kilka dobrych pozycji leży i czeka...

Chciałbym też kupić w końcu Krwawe Łowy. Ale autora nie widzę. Wieść mu wysłałem cztery dni temu, na razie brak odpowiedzi. A naprawdę zająłem się tym opowiadankiem, które z początku wydawało mi się denne. Dlatego chcę je przejąć, całkowicie.

A jak nie, to zacznę je pisać od nowa.Tak poza tym, to kapkę weny brak. Napisałbym coś własnego od A do Z, ale nie wiem za bardzo, o czym i kiedy. Nie, żeby czasu brakło, ale żeby się wziąć za to... To jest największy z problemów, z którym zawsze ciężko jest mi sobie poradzić. ot, taki mój pech.

Ale wciągnąłem się znowu w żywot kinomana. Jak nie kreskówki, jak nie anime, to albo filmy, albo seriale. Różne, różniste, ale głównie te nowsze, z ostatnich paru lat, bowiem takich rzeczy, jak Moda na Sukces nie miałem, nie mam i nie będę miał zamiaru oglądać, kropka.

No nic, nie wyczerpię tym razem limitu znaków. I jak powtarzam ciągle - byle do października.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.