Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 784:Jeszcze mam przed sobą prawie całe ferie...

« poprzedni dopis
 

Pati 46

Od: 10.11.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 353,


Jeszcze mam przed sobą prawie całe ferie. Doszłam do wniosku, że to trochę nudne. Nie wiem, co robić. Nudzę się. Nawet nie mam z kim pogadać. Moją przyjaciółkę coś ugryzło, a słynie ona ze swoich humorków. Kiedy jest zła lepiej nie wchodzić jej w drogę. Normalnie to ona wtedy by wszystkich pogryzła, podrapała i pobiła. Siedzę sobie teraz tu sama i jakoś tu pusto.

Zaraz normalnie nie wytrzymam. Nie pamiętam kiedy ostatnio czułam się tak źle. Gardło mnie boli od wczoraj, czuję się, jakbym zaraz miała zwymiotować. Mam jeszcze do tego katar. Dzisaj już drugą noc z rzędu nie spałam. Fajnie, nie? To się nazywa odpoczynek w ferie!

No i nie mam co robić. Nie zadzwonię do koleżanki, bo się wścieknie. Nie wyjdę na dwór, bo nie chcę sama chodzić, to jeszcze nudniejsze niż siedzenie w domu. Oto moje wszystkie problemy. Tak sobie właśnie myślę, że to głupie błahostki. Ludzie mają trudniejsze i większe problemy niż nuda, czy ból gardła. Mają o wiele większe problemy. A ja narzekam na takie małe sprawy, chociaż tak naprawdę nie ma na co narzekać.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.