Czy warto kochać?  zobacz opis świata »

Dopis 27:Justyna postanowiła zapomnieć...

« poprzedni dopis
 

gebilis 64

Od: 25.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 7,

Dopisów: 276,


Justyna postanowiła zapomnieć definitywnie o Krzysztofie. "Co ja sobie myślałam? Jak niby miałabym tą nową znajomość ukryć przed Danielem? A w ogóle, dlaczego miałabym ją ukrywać?" Myśli kłębiły jej się w głowie, jednak były jakieś dalekie, nierealne.

Wzięła do ręki telefon.

-Magda, daj szefowi znać, że dzisiaj nie przyjdę. Będę pracować w domu. Muszę skończyć reklamę, a do tego potrzebuję ciszy. Daniel? Już wyszedł. Obiecuję , jutro rano stawiam się z gotowym projektem. Załatwisz to? Dzięki, kochana jesteś.

Odłożyła słuchawkę i spojrzała w sufit, jakby tam miała znaleźć natchnienie. I w tym momencie nowa myśl błysnęła w jej głowie. Tak to było to. Szybko podeszła do biurka i włączyła komputer. Temat Krzysztofa przestał istnieć. Zaaferowana nowym, rodzącym się pomysłem zajęła się pracą. Kolejno przeglądała zdjęcia, potem niezadowolona przekształcała tło, zmieniała ustawienia.

-Coś nie tak, nie pasuje - mruknęła do siebie - muszę zacząć od początku. I znów pogrążyła się w pracy.

Było już dobrze po południu, gdy nagle zadzwonił telefon stacjonarny.

- Kochanie nie czekaj na mnie z obiadem, wrócę późno. Wybacz, że tak nagle cię uprzedzam, ale wypadło mi coś pilnego. Jak wrócę a ty jeszcze nie będziesz spała to ci wszystko opowiem.

"Obiad? Jaki obiad?" Do Justyny docierało co drugie słowo z tego co mówił Daniel. " Ach obiad! Nawet się do niego nie zabrała, to przez tą reklamę." Spojrzała na ekran i stos kartek piętrzących się przed nim. Nie, dość! Teraz chwila oddechu. Wyciągnęła do góry ramiona, przeciągając się, i w tym momencie usłyszała:

- Kochanie jesteś? Odezwij się...

- Jestem - roześmiała się znowu przykładając słuchawkę do ucha- zamyśliłam się nad reklamą i zapomniałam, że z tobą rozmawiam..

- O mnie zapomniałaś?! Justynko! - głos męża zadrgał udawanym gniewem - to do ciebie nie podobne...

Wybuchnęli śmiechem.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Brawo bravo BRAWO ^^


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.