Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 46:Już pojutrze . . . "Stres! Ogarnia organizm...

« poprzedni dopis
 

oona 64

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 9,

Dopisów: 456,


Już pojutrze...

"Stres! Ogarnia organizm niczym febra..." ale chyba uwierzyłam... śnią mi się koszmary, ale właśnie na przekór nim ja chcę dać radę. MUSZĘ dać radę.

Wczoraj spędziłam dzień całkiem wolny od nauki. Głupie? Może. Ale bardzo potrzebne. Pewien pan, który pomaga mi to przetrwać zadbał o to, żeby ten dzień, wieczór, noc i dzisiejszy ranek były boskie. A jutro pójdzie za mnie do pracy. A pojutrze pojedzie ze mną jako podpora... I jak tu można na takiego narzekać? Nie da rady. I bez niego bym nie dała.

Niedługo idziemy na autobus do domu i zarazem do nauki. Ostatnie dwa ostre dni wkuwania i w końcu wszystko się skończy. Co by nie było będzie przecież po wszystkim.

Koniec wakacji nie jest tym razem taki zły. Zresztą kolejne będą już ostatnimi prawdziwymi, ostatnimi i najdłuższymi - tymi przed studiami. Tak naprawdę ja chcę już mieć wszystko za sobą. Pokazać wszystkim i sobie, przede wszystkim sobie, że dam radę i zdam maturę z fantastycznym wynikiem... W końcu "największą przyjemnością w życiu jest robienie rzeczy, których - jak ci powiedziano - nie potrafisz zrobić".

Pamiętajcie o wtorkowym trzymaniu kciuków. Liczę na was ;)

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.