Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 222:Już prawie tydzień jak zaczęła...

« poprzedni dopis
 
Już prawie tydzień jak zaczęła się szkoła a ja...już niewyrabiam. Chcę na drugi koniec świata, byle dalej od tej dziury i mieszkających tu kretynów. Jeden się obraził, bo dałam mu kosza, drugi natomiast wybrał nieco bardziej wyrafinowaną zemstę: On nie chciał, a ja mu się narzucałam. A chyba każdy wie, jak szybko roznoszą się plotki...Co za...

A tak poza tym, to wszystko po staremu...czyli się wali. Zauważyłam, że w Polsce coraz częściej występuje trzęsienie ziemii, bo co spotykam kogoś znajomego, to mówi, że mu się wszystko sypie. No cóz...tak też bywa. Anomalie pogodowe są coraz częstszym zjawiskiem i prawdopodobnie już niedługo przestaną w ogóle nazwę anomalii nosić. Wszystko powszednieje, nabiera nudnej, otaczającej mnie ze wszystkich stron szarej barwy, od której powoli dostaję już mdłości. Ja chcę KOLORY!!!!!!!

Raczej nie ma szans.

"Diabeł złapał za ster pod czerwoną tęczą

Ten świat należy do tych, którym brak sumienia

Wszyscy piją tu krew i nic się nie zmienia

Ten świat należy do tych, co nie mają serca!..."

Chyba odpowiedni fragment.

Ponura, szara rzeczywistość klonów dwudziestego pierwszego wieku, które gonią tylko za forsą i nic więcej nie ma dla nich żadnej wartości. A wszyscy tak zwani inni, są tępieni jak szkodniki, bo za takie się nas uważa. I ktoś kiedyś mówił, że Polacy to naród tolerancyjny?!

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.