Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 248:kaga92 szczerze bardziej radzę ci...

« poprzedni dopis
 

Isis 238

Od: 12.10.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 9,

Dopisów: 564,


kaga92 - szczerze bardziej radzę ci "zajebiście się za siebie wziąść" niż olać sobie szkołę. Naprawdę uważam, że nie powinnaś sobie teraz odpuszczać. Nie martw się, na początku zawsze jest ciężko. Pomyśl, że kiedys będzie lepiej. Głowa do góry:)

Co do Walentynek - hihi, uwielbiam Walentynki, to takie cudowne święto, nieprawdaż? Wszycy tacy zakochani, trzymają się za ręce i tak do siebie zakochańczo mówią i zakochańczo się całują na środku ulicy... Ojej, jak słodko. A jakie reklamy świetne, haha. Muszę coś kupić dla mojego misiaczka-pysiaczka aniołeczka-skarbeczka bo inaczej mój misio-pysio się na mnie obrazi i nie będzie mnie już kochał... Ojej...

A tak szczerze - jutro dzień jak co dzień. Czyli nuda, przeplatająca się z nauką i z... nudą. I z nauką. I z nudą. Czyli bez rewelacji, żaden Książę na mnie pod oknem nie czeka w lśniącej zbroi na białym rumaku. A szkoda... Przydałby mi się jakiś mężczyzna, taki z krwi i z kości, bo duchy są zbyt ulotne, nawet jak na zwykłą rozmowę. Duchy odpływają, przychodzą, odchodzą, jak fale na morzu. A ja potrzebuję odrobiny realności w swoim życiu.

A co do Ojca - nie mam Go już więc... nie mam problemu?
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.