Księżyc w mózgu, czyli   zobacz opis świata »

Dopis 12: Kamil Uporałem się z...

« poprzedni dopis
 

Keen_Student 190

Od: 05.03.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 17,

Dopisów: 404,


***KamilUporałem się z zadaniami domowymi dla czwartoklasistki. W myślach mówiłem na nią: "czwartaczka", ale tylko wtedy, gdy za bardzo zaszła mi na skórę. Wiem, że moja ukochana siostra wykorzystywała to, że nie potrafiłem jej wyperswadować pewnych zasad uczenia się. Uważałem, że zbyt mało czasu poświęcała na czytanie książek. Zbyt długo przesiadywała z Patrycją, oglądając Disney Channel, czyli kanał, który istnieć (według mojego skromnego zdania) nie powinien.

No, ale już było po wszystkim. Lekcje odrobione. Teraz moje dwie młodsze siostry ciągnęły mnie do kina. Napad w biały dzień, a raczej w ciemny wieczór. Zresztą co to za różnica, kiedy po prostu mnie uprowadzono?

Było już ciemno. Wciąż padał gęsty, mokry śnieg. Chodniki i ulice były bardzo śliskie i łatwo było o złamanie kości którejś z kończyn.

Na szczęście bez uszczerbku na życiu i zdrowiu doszliśmy do kina. Budynek nie był zbyt duży. Zwykłe miejskie kino, wybudowane jeszcze w czasach stalinizmu. To tak, jakby w prahistorii. Nasza historyca urodziła się w sześćdziesiątym szóstym roku naszej ery...

Weszliśmy do środka. W hallu było ciepło i przytulnie. Rozsunąłem suwak zamka błyskawicznego w kurtce i zapytałem moich sióstr, co najchętniej obejrzałyby w to niedzielne popołudnie.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Ciekawy eksperyment. Fajnie, że wykorzystujesz swoje zdolności przywódcze.


Cieszę się, że moje życzenia się spełniły i dostałeś się do radia.


Ja idę w czwartek gadać z redakcją radia akademickiego o audycji o Alanie Bicie. Kiedyś (1997) zrobiłem 20 audycji w radiu, ale teraz coraz trudniej się przebić.


Ciekawe, co bym musiał napisać o swoim charakterze, gdbym chciał tu pisać.


... Często miewa pomysły i zwykle dąży do ich natychmiastowej realizacji, co nie zawsze dobrze się kończy ....


Powodzenia w dalszy rozwoju akcji.


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.