ELIKSIR MŁODOŚCI  zobacz opis świata »

Dopis 15:Kawa pracował nad sporządzeniem...

« poprzedni dopis
 

Love 83

Od: 14.02.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 23,

Dopisów: 213,


Kawa pracował nad sporządzeniem listy osób które wiedziały, bądź mogły się domyślać nad czym tak pilnie skupieni byli inżynierowie z Instytutu Feromonów. Przez kilka godzin długich i elastycznych niczym wąż, sporządził listę 77 pracowników.
Teoretycznie wszyscy powinni stać poza wszelkimi podejrzeniami, jednak wiedza na temat preparatu jakoś przecież wyciekła na zewnątrz.
Kilku specjalistów prześwietlał już wcześniej. Znał ich na wylot, nawet w środku nocy bez trudu mógł recytować numery ich śnieżnobiałych koszul z niepozornymi inicjałami O.N. Spośród oficerów ochrony nie znał jedynie strażnika kantorka w którym fermentowano nawóz. Działo się to w ramach akcji KAMUFLAŻ a powstały na skutek skomplikowanych reakcji torf cieszył się nadzwyczajnym powodzeniem wśród producentów murawy, po której biegali piłkarze kopiąc fusball z tak wielkim entuzjazmem że kibice wykupywali karnety na wiele lat do przodu.
Kawa uznał jednak że Farel nie werbował by kogoś kto jest tak nisko w hierarchii, pożytek byłby znikomy, poza tym nie pozwoliła by mu na to jego próżność.
Ale i to trzeba było sprawdzić.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

ponieważ nie mogę pozwolić by wspaniała murawa się marnowała na jej utrzymanie daję plusa, a na utrzymanie opka za chwilę się dopiszę :)

* osób[,]
* wiedziały[/,]
* domyślać[,]
* godzin[,]
* [siedemdziesięciu siedmiu]
* kantorka[,]
* KAMUFLAŻ[,]
* piłkarze[,]
* fus[s]ball
* entuzjazmem[,]
* jednak[,] że
* werbował[/ ]by
* kogoś[,]
* pozwoliła[/ ]by

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.