Oi!  zobacz opis świata »

Dopis 9:Każdy dostał swoją butelkę Komandosa prosto z...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Każdy dostał swoją butelkę Komandosa prosto z Żabki. Usiedli na ziemi i zaczęli wolno pić. Jeden z kinderpunków nagle się ocknął wstał i zaczął skakać krzycząc:

- Zabij skina, zgwałć mu żonę, miejsce w niebie zapewnione!

- Te... - Mała skinęła na chłopaka - nie drzyj mordy tylko zapierdalaj do sklepu po wino. - Kinderpunk ochoczo wstał i wybiegł z mieszkania.

- Tygrysku? Masz ochotę na coś cudownego? - zapytała Mała siadając obok chłopaka. Tygrys skinął głową. Dziewczyna wzięła dwa wina i ruszyła do jakiegoś pokoju. Chłopak za nią. Panek i Mirka zaczęli namiętnie się całować i ściągać swoje ubrania. Połowa z nich wylądowała na drugim, śpiącym kinderpunku.

W tym samym czasie Mała zamknęła ostrożnie drzwi na klucz.

- Czy zrobisz to o czym zawsze marzyłam? Czy zerżniesz mnie tak jak to sobie wyobrażam? - Tygrys pociągnął ogromnego łyka z butelki Komandosa i skinął głową głośno bekając.

- Dobrze, to chciałabym, abyś mnie wziął w toalecie publicznej...

- Was? Kaj? Mnie siem chce jebać tera, a nie za... - Tygrys spojrzał na dziewczynę uważnie. - Pierdolę - mruknął i złapał ją za rękę. Po dziesięciu minutach byli w Tesco, które miało ogromne toalety. Wbiegli do damskiego kibla i zamknęli drzwi.

- No to rżnij mnie ogierze! - zakrzyknęła radośnie Mała wyrzucając z kabiny swoje ubrania.

W tym czasie drugi kinderpunk z łańcuchem obudził się. Obok niego seks uprawiał Pank i jego dziewczyna. Właśnie dochodzili do namiętnego lizania narządów intymnych. Kinderpunk usiadł obok i zaczął walić konia. Po chwili wyciągnął komórkę i wykręcił numer:

- Pornos na żywo! Chodźcie chłopaki, nawet z laskami...

Nagle do pokoju wpadł drugi chłopak i rzucił na kanapę reklamówkę z winami.

- Zamykają Żabki! - ryknął na cały głos. Panek nagle stracił ochotę na seks i spojrzał uważnie na dzieciaka.

- Kurwa?

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

buhahah, za seks i Żabencje :D


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.